sjoorret_nyheter

Norges Jeger- og Fiskerforbund
spacer

Sjøørretkonkurransen – oppdatert oversikt


Det nærmer seg den store sjøørretkonkurransen som går av stabelen 25.-26. april. De siste dagene har det kommet til flere foreninger og vi er nå oppe i 45 arrangører med Møre og Romsdal og Nordland på topp. Bor du et annet sted i landet er det likevel svært gode muligheter for å delta i konkurransen. Vi gir deg den oppdaterte oversikten over arrangørstedene.

Er du Norges salteste ørretfisker?

For fjerde år på rad arrangerer NJFF og Elbe Normark AS den store sjøørretkonkurransen. 

Det fiskes et døgn fra lørdag kl. 12.00 til søndag kl.10.00 søndag. Du kan fiske med sluk, flue eller agn og vi kan love flotte premier både til norgesmesteren og fylkesvinnerne. I premiepotten ligger det fiskeutstyr til en verdi av rundt 200 000 kroner!

Sjekk arrangøroversikten og finn ditt nærmeste sekretariat. På NJFFs sjøørretsider finner du mer stoff om sjøørretfiske, forvaltning, osv.

Sett av helgen 25.-26. april og bli med på et skikkelig fiskedøgn! 

Publisert: 10-MAR-09 Oppdatert: 20-APR-09 Steinar Paulsen Utskriftsvennlig versjon

spacer

sjoorret_nyheter


 
Norges Jeger- og Fiskerforbund, Hvalstadåsen 5, Pb. 94 1378 Nesbru
Tlf: 66 79 22 00 Fax: 66 90 15 87, E-post: njff@njff.org