Interjaktcup Jegertrap
André Grøtli
Publisert 01.04.2019 20:08
Oppdatert 01.04.2019 20:09
Interjaktcup Jegertrap
Resultater live på storskjerm med kaffi, vaffler og tullprat.
Aurskog JFF gjennomførte stevne tre av fire i Interjakt lørdagskarusell 2019.

​​Lørdag 30. mars var det igjen duket for jegertrapstevne i Grandalen. Denne gang i samarbeid med Bjørkelangen, Blaker og Udnes JFF. 

Det ble en flott dag i Grandalen, med mye bra skyting.


Resultater klassedelt

Jury: Jesper Maj Larsen, André Grøtli, Bjørn Moe

Klasse A
1.Helge Alfinn Østlie
Mo J.F.F Nord-Odal
2323Sum: 46
2.Ronny Lund
Eidsberg J.F.F
2322Sum: 45
3.Bjørn Moe
Mo J.F.F Nord-Odal
1823Sum: 41

Klasse B
1.Kjell Eirik Slaastad
Eidskog J.F.F
2325Sum: 48
2.Jan Kåre H. Tveter
Mo J.F.F Nord-Odal
2224Sum: 46
3.Mads Reinhold Nordensgaard
Bjørkelangen J.F.F
2323Sum: 46
4.Roger Trøftmoen
Mo J.F.F Nord-Odal
2322Sum: 45
5.Roy Larsen
Bjørkelangen J.F.F
2322Sum: 45
6.Kristian Norgaard Berglund
Blaker J.F.F
2421Sum: 45
7.Jesper Maj Larsen
Bjørkelangen J.F.F
2320Sum: 43
8.André Grøtli
Aurskog J.F.F
2021Sum: 41
9.Joackim Harethon
Aurskog J.F.F
2219Sum: 41
10.Kim Sletner
Aurskog J.F.F
1820Sum: 38
11.Kenneth Napstad
Bjørkelangen J.F.F
1817Sum: 35
12.Knut Erland Hansen
Eidsberg J.F.F
1416Sum: 30

Klasse C
1.Terje Hagen
Bjørkelangen J.F.F
2022Sum: 42
2.Kristian Ingvar Raaen
Ål J.F.F
1922Sum: 41
3.Thomas Paulsen
Onsøy J.F.F
2120Sum: 41
4.Stian Kopperud
Blaker J.F.F
1822Sum: 40
5.Anders Presterud
Aurskog J.F.F
1816Sum: 34
6.Ken Erik Wielecki
Bjørkelangen J.F.F
1111Sum: 22
7.Hans Petter Holme
Onsøy J.F.F
129Sum: 21

Klasse D1
1.Oscar Bratlie
Bjørkelangen J.F.F
2016Sum: 36

Klasse D2
1.Simen Høgberg Slaastad
Eidskog J.F.F
2122Sum: 43
2.Henrik Egeberg
Blaker J.F.F
149Sum: 23

Klasse E1
1.Frank Fossum
Båstad Grunneier J.F.F
1715Sum: 32

Klasse E2
1.Per Bunes
Rælingen J.F.F
1920Sum: 39
2.Leif Nordhagen
Enebakk J.F.F
1116Sum: 27

Klasse F
1.Solveig Walaker
Fet J.F.F
2116Sum: 37
2.Lena Reppe
Rælingen J.F.F
1418Sum: 32
3.Ann Jeanette Tornsberg
Bjørkelangen J.F.F
1316Sum: 29
4.Tone Skjellestad
Bjørkelangen J.F.F
137Sum: 20

Klasse F1
1.Ragnhild Sangen Billingsø
Eidskog J.F.F
2020Sum: 40

Klasse Jeger
1.Truls Olsen
(ingen klubb)
1721Sum: 38
2.Yngve Swärd
(ingen klubb)
1720Sum: 37
3.Ole-Petter Lien
(ingen klubb)
1520Sum: 35
4.Henrik Killingmo Holtan
Aurskog J.F.F
1816Sum: 34
5.Terje G. Fjeld
Blaker J.F.F
1811Sum: 29​


- Annonse -
NJFF-butikken
NJFFs Samarbeidspartnere
Gjensidige
Svorka
Sportsmans Pride
Thon Hotels
Langseth Advokatfirma DA
Din Tur
Hørselslaben
Norges Jeger- og Fiskerforbund har en rekke sentrale samarbeidspartnere som du drar nytte av. Klikk på logoene for å se våre medlemstilbud.
Copyright © 2013 - 2017 Norges Jeger- og Fiskerforbund
Lokalforeninger tilsluttet Norges Jeger- og Fiskerforbund har redaksjonelt ansvar for innhold de publiserer på sine respektive nettsider i NJFF-portalen.