Fiskeutvalget - Arbeidslag
Jesper Pettersen
Publisert 08.02.2016 10:50
Oppdatert 07.03.2016 14:07
Fiskeutvalgets kultiveringsarbeid på Romeriksåsen utføres i hovedsak av utvalgets forskjellige arbeidslag. Her følger en liste over kontaktpersoner og hvilke vann de er ansvarlige for. Lagleder for de forskjellige lagene er oppført med uthevet tekst.
Fiskeutvalget - Arbeidslag
Fiskeutvalget - Arbeidslag


Vi trenger flere frivillige til foreningens kultiveringsarbeid - Er du interessert, kontakt Terje Martinsen (kontaktinfo finner du nedenfor).


​Bjørn Steinseth
​bjostein@broadpark.no​92014707
​Arne Hansen
​arne@nettservice.as​952 52 941
​Arnfinn Oppstad
​ar-ops@online.no​950 70 254
​Arvid Pedersen
​arvid.hans.pedersen@gmail.com​477 19 217
​Nils Rambjørg
​nils.rambjørg@gmail.com​911 87 275
​Olav Grov
​olav.grov@getmail.no​450 24 709
​Tor Løwer Nilsen
​tor@dentalforum.no​928 95 835
​Eyvind Lindblad
​eivin@dentalforum.no​920 88 081

Ansvarlig for følgende vann: Kolsjø, Kroktjern, Bottentjern, Stårsjøen, Kløvnengtjern og begge Tvetjellerne.


​Magne Mølster
​mag-mo@online.no​952 34 126
​Erik Nilsen
​ann.synove@hotmail.com​917 90 398
​Tom Magnussen
​tom.agnar.magnussen@gmail.com​986 26 226
​Ivar Sørensen
​ivar.sorensen@usbl.no​995 79 777
​Egil Karlsen
​ehkarlse@online.no​482 60 754
​Terje Barnholdt
​terje.barbholdt@strommen.vgs.no​934 31 528
​Morten Mølster
​immorten@gmail.com​483 30 385
​Tom Biermann
​tom.biermann@yahoo.no​971 46 109

Ansvarlig for følgende vann: Begge Bakholtjern, Svartvann, begge Elsjøene, S. og V. Rolitjern.


Morten Fossum
​m.fossum@getmail.no​928 86 514
​Tor Ole Meldgård
​922 58 439
​Rune Kaarby
​rune.kaarby@oslt2.no​950 60 107
​Per Olav Olsen
​poolsen@online.no​917 55 653
​Tom Syversen
​tomr-syv@online.no​977 10 324
​Bjørn Erik Døhlie
​rustfrie@online.no​906 92 264

Ansvarlig for følgende vann: Vrangen, Buvann, Lauvtangen, Damsortungen, Steinsortungen og Hakkimtjern.


​Terje Martinsen
​terje.maxbo@gran-almenning.no​900 91 609
​Jon Arild Bielenberg
​jon-arild.bielenberg@dhl.com​982 04 025
​Morten Martinsen
​mor-ma@online.no​953 62 010
​Otto Martinsen
​ottmartinsen@live.no​488 80 999
​Jonny Vindorum
​jvindorum@gmail.com​901 68 309
​Paul Vindorum
​pavi@getmail.no​905 24 840
​Tore Klumsten
​toreklum@yahoo.no​924 03 198
​Erik Torgersen
​e.torgersen@getmail.no​913 91 026

Ansvarlig for følgende vann: Setertjern, Guritjern, Toktjern, Abbortjern, Sølvtjern, Malerputt og Grønntjern.


Rolf Pedersen
​rolfpede@hotmail.com​960 13 072

Ansvarlig for følgende vann: Piperen og Snellingen


Bjørn H. Knudsen
​b-hilmar@getmail.no​934 08 314

Ansvarlig for følgende vann: Ovatna

Del på Facebook Del på facebook
- Annonse -
80x300
NJFF-butikken
NJFFs Samarbeidspartnere
Gjensidige
Svorka
Sportsmans Pride
Thon Hotels
Langseth Advokatfirma DA
Norges Jeger- og Fiskerforbund har en rekke sentrale samarbeidspartnere som du drar nytte av. Klikk på logoene for å se våre medlemstilbud.
Copyright © 2013 - 2017 Norges Jeger- og Fiskerforbund
Lokalforeninger tilsluttet Norges Jeger- og Fiskerforbund har redaksjonelt ansvar for innhold de publiserer på sine respektive nettsider i NJFF-portalen.