Jaktskytterutvalget
Jesper Pettersen
Publisert 08.02.2016 10:50
Oppdatert 24.03.2018 04:29
Kontaktinformasjon Jaktskytterutvalget 2018/2019
Jaktskytterutvalget









Styret

​Leder​​May-Lill Sørensen​​may-lill@sveamail.no​474 50 601
​​Sekretær​​Hans-Tore Melbyhansmelb@online.no
948 67 837
​​Kasserer​​Aage A. Foss​​Aage.a.foss@gmail.com​​488 82 484
​​Styremedlem​​Arnold Sørensen​​arnold@sveamail.no​​918 27 939
​​Styremedlem​​​Jan Terp​​​janterp@online.no​​​414 49 555
​​​Styremedlem​​Per Brun Offerdahl​​per.offerdahl@gmail.no​​900 56 965
​Styremedlem​Trond Øybakken
​​trondhunter@yahoo.no​913 06 683
​Styremedlem​Jesper Pettersenjoddpe@online.no​​947 81 829
​​Varamedlem​​Kjell Marka​​905 83 887


Instruktører

​Kjetil Fuskelandkjetil@fuskeland.no​​​​488 82 484
​Jesper Pettersen​​joddpe@online.no947 81 829
​Pål Arnesen​905 92 320
​Trond Øybakken​trondhunter@yahoo.no​913 06 683
​Ole Hamborg​ohamborg@gmail.com​992 90 017
​Per Bergersen​fam_bergersen@getmail.no​907 67 089 / 6707 1757
​Ottar Nord​ottanord@online.no​971 23 546 / 6132 0800
​Bjørn H. Knudsen​b-hilmar@getmail.no​934 08 314
​Marius Knudsen​marius88@hotmail.com​975 11 080
​Per Brun Offerdahl
​per.offerdahl@gmail.no​900 56 965


Øvrige kontaktpersoner

​Elgbanen​​Trond Øybakken​​​trondhunter@yahoo.no​​​913 06 683
​​NSF disipliner​​Ottar Nord​​​ottanord@online.no​​​971 23 546 / 6132 0800

Del på Facebook Del på facebook
- Annonse -
80x300
NJFF-butikken
NJFFs Samarbeidspartnere
Gjensidige
Svorka
Sportsmans Pride
Thon Hotels
Langseth Advokatfirma DA
Big Fish Adventure
Norges Jeger- og Fiskerforbund har en rekke sentrale samarbeidspartnere som du drar nytte av. Klikk på logoene for å se våre medlemstilbud.
Copyright © 2013 - 2017 Norges Jeger- og Fiskerforbund
Lokalforeninger tilsluttet Norges Jeger- og Fiskerforbund har redaksjonelt ansvar for innhold de publiserer på sine respektive nettsider i NJFF-portalen.