NJFF-Hedmarks utvalg for barn, ungdom og kvinner - BUK
Publisert 08.02.2016 15:19
Oppdatert 02.07.2020 09:59
NJFF-Hedmarks utvalg for barn, ungdom og kvinner (BUK) støtter opp om lokalforeningers barne-, ungdoms- og kvinnearbeid, samt at vi også arrangerer ulike aktiviteter og kurs rundt omkring i fylket gjennom hele året.

​​​​​​Leder og nestleder av ungdomsutvalget og kvinneutvalget velges på årsmøtet, mens resten av utvalget konstiturerer seg selv. 

I 2020 består utvalget av følgende personer:

Leder ungdom og leder BUK: Simen Skavern

Tlf.: 948 95 794

E-post: simen_skavern@hotmail.com 

Simen_bilde.jpg

​​Kvinnekontakt og nestleder BUK: Mette Elisabeth Larsen​ 

Tlf: 957 79 615​

E-post: tirilmette@hotmail.com

Mette.jpg

Kvinnekontakt, vara: ​Marianne Bakken​

E-post: Marbak64@gmail.com

Marianne.jpg

Nestleder ungdom: Krister Skoglund

E-post: krister-skoglund@hotmail.com

Krister_bilde.jpg 

Medlem BUK: Emil Kulusveen

E-post: emil.kulusveen@hotmail.com

emil.jpg
 













Medlem BUK: Tonje Bakke

E-post: Tonje_bakke@live.no

Tonje.jpg

​Medlem BUK: Gina Tangen Evensen 

E-post: gina.tangen.evensen@gmail.com

DSC05050.JPG

Medlem BUK: Therese Larsson Jernberg

E-post: Thereselarssonjernberg@outlook.com

Therese.jpg

Medlem BUK: Jan Inngjerdingen

E-post:janinn@online.no


Medlem BUK: Geir Atle Sines Skavern

E-post: geiratle.petersen@online.no​

Geir Atle 2020.jpg


Fra NJFF-Hedmarks adm. og utvalgets sekretærer:

Mari Tangen Evensen (spes. kvinnesatsing)

Marius Hassve (spes. ungdomssatsing)

- Annonse -
NJFFs Samarbeidspartnere
Gjensidige
Svorka
Sportsmans Pride
Thon Hotels
Langseth Advokatfirma DA
Din Tur
Hørselslaben
Norges Jeger- og Fiskerforbund har en rekke sentrale samarbeidspartnere som du drar nytte av. Klikk på logoene for å se våre medlemstilbud.
Copyright © 2013 - 2017 Norges Jeger- og Fiskerforbund
Lokalforeninger tilsluttet Norges Jeger- og Fiskerforbund har redaksjonelt ansvar for innhold de publiserer på sine respektive nettsider i NJFF-portalen.