ADRESSELISTE
Publisert 08.02.2016 15:41
Oppdatert 29.03.2019 10:40

​​​​​​​

NJFF-Hordaland

Nesttunbrekka 95, 5221 Nesttun. Tlf. 414 45 768, hordaland@njff.no
Bank: 3624.34.92380    *    Org.nr: 990947465
Facebook: "NJFF-Hordaland​"    
Grasrotandel, sms: GRASROTANDELEN 990947465 til 2020    *    Grasrotandel, strekkode: 32774990947465

 

Fylkesstyret:

Leder:Bjarte ErstadTysnes90 92 79 99bjarte@erstad.no 
Nestleder:Ivar TurøyUrangsvåg90 57 57 00ivar_turoy@hotmail.com
Kasserer:Richard SkorpenOnarheim91 61 99 98richard.skorpen@sunel.no
Studieleder:Hallgeir Botnen
Øystese
99 79 20 83
hallgeir.botnen@gmail.com
Kvinnekontakt:Vibeke BergesenÅrland90 16 31 51vibeke@khservice.no
Leder Fiskeutvalg:Marion Olsen
Kleppestø
48 50 14 83
olsenmarion@hotmail.com
Leder Jaktutvalg:Joachim MathiassenBremnes91 87 78 25joamat788@gmail.com
Leder Jaktskytterutvalg:Bjarte GrimenNesttun90 04 93 52bjarte.grimen@ncc.no
Leder Ungdomsutvalg:Tor Arne YdddalLonevåg91 15 04 03tor.yddal@gmail.com
Leder Hundeutvalg:Øystein SjursenKjerrgarden91 75 00 72s-sju@online.no
1. vara:Sara Behzadzadeh
Os
90 91 40 78
​sarazad@gmail.com
2. vara:Karl Halland
Haukeland
98 86 39 11

 

Valgnemd og revisorer: 

Leder valgnemd:Jan Fredrik Monsen
Nesttun
41 16 03 68
jmonsen@online.no
Valgnemd:Karina Stokke Mæhle
Stord
90 75 85 45
karina.maehle@stord-hotel.no
Valgnemd:Harald Kvalvåg
Årland
90 05 35 18
harald_kvalvg@yahoo.no>
Revisor 1:RevisorCirkelen Tønsberg AS​​​
Revisor 2:Roald Carlsen​Rådal​91 71 94 47roald.carlsen@gmail.com
Revisor, vara:Ove Gåsdal​Tysse​91 13 55 27​ov-gaas@online.no​

 

Trofédommer: 

Alle hjortedyr, skalleAndré MichelsenSletta48 14 51 60andmich@online.no
Alle hjortedyr, skalleTerje Wangsholm​Søfteland​41 44 57 68​​hordaland@njff.no

 

Fylkesinstruktører: 

FI EttersøkØystein SjursenKjerrgarden91 75 00 72s-sju@online.no
FI HagleBjørn Dag PedersenUlset47 87 07 44bjorn_dag_pedersen@hotmail.com
FI RifleJan Erik RognaldsenNesttun97 67 14 90jerognal@gmail.com
FI FluekastingCato Vivelid NilssenSkulestadmo91 35 77 71catovn@online.no
FI OrganisasjonØystein SjursenKjerrgarden91 75 00 72s-sju@online.no

 

Kvinneutvalg: 

Leder:Vibeke BergesenÅrland90 16 31 51vibeke@khservice.no
Svanhild AksnesØystese91 52 84 24svanhild78@gmail.com
​Marion Olsen
​Kleppestø
​48 50 14 83
olsenmarion@hotmail.com
​Irene Dyngeland​Sandsli​92 61 12 78​​i.living@online.no
​Sara Behzadzadeh​Os​​90 91 40 78​sarazad@gmail.com


 Fiskeutvalg: 

Leder:Marion OlsenKleppestø
48 50 14 83
olsenmarion@hotmail.com
Stein SivertsenArnatveit90 19 30 16stein53@hotmail.no
Kenneth HallandEspeland97 64 49 24
​Gunnar Kvandal​Øystese​​95 94 06 93gunnar.kvandal@gmail.com
​Artur Klavins​Ask​​40 54 49 58​arturs.klavins@hotmail.com
Leif Juvik​​Os​93 84 03 76​leif.juvik@osogfusa.no

 

Jaktutvalg: 

Leder:Joachim MathiassenBremnes91 87 78 25joamat788@gmail.com
Raymond SkaarOs93 20 16 36dnomy_ar@hotmail.com
Tommy Grindheim
Os
99 10 93 13
tommygri@online.no
Svanhild A. BotnenØystese91 52 84 24
​svanhild78@gmail.com

 

Jaktskytterutvalg:  

Leder:Bjarte GrimenNesttun90 04 93 52bjarte.grimen@ncc.no
Geir SundalBønes90 72 13 73
gesundal@online.no
Kenneth Styve
Rådal
95 84 57 79
kenstyve@gmail.com
Jan Erik RognaldsenNesttun97 67 14 90jerognal@gmail.com

 

Ungdomsutvalg:

Leder:Tor-Arne Yddal
Lonevåg91 15 04 03tor.yddal@gmail.com
Remi LindborgNordstrøno
90 68 53 41
lindborg87@hotmail.com
Eivind SleenHylkje91 00 09 55eivind-bs@live.no

​Preben Antonsen​Kleppestø​​47 86 66 08​preben@eboksen.net

 

Hundeutvalg:

Leder:Øystein SjursenKjerrgarden
91 75 00 72s-sju@online.no
Jørgen NerlandStord95 27 56 10jorgennerland@gmail.com

​Gaute Røsland​Lonevåg​91 79 64 06​gaute@rosskennel.net

​Irene Dyngeland
​Sandsli
​92 61 12 78
​i.living@online.no

​Arild Espeland
​Hjellestad
​40 64 43 21
​​ares2011@online.no

 

Ansatte:

Fylkessekretær/
redaktør pH-status
Alv Arne LyseBergen91 14 81 54lyse@njff.no
Fylkessekretær/fagkonsulentTerje WangsholmSøfteland41 44 57 68 hordaland@njff.no
UndervisningsansattKenneth BruvikStraume93 63 12 46kenneth.bruvik@njff.no
UndervisningsansattEspen SteffensenGodvik93 23 20 16espen@steffensen.no
Undervisningsansatt​Kyrre FlotveFjell​41 23 40 91​kyrre.flotve@njff.no
Undervisningsansatt​Lars Pletten​Sæbøvågen​​93 44 91 57​lars.pletten@njff.no
​Undervisningsansatt​Roy Arve Helland​Manger​47 64 81 85​​roy.arve.helland@njff.no
Undervisningsansatt​Stephan Oppermann​Os​93 42 98 38​​stephan.oppermann@njff.no
​TAM-koordinator​Ingvild Aurdal​Skulestadmo​​92 85 86 76​tam@njff.no

​ 

​ 

​​

Styreverv
- Annonse -
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
NJFFs Samarbeidspartnere
Gjensidige
Svorka
Sportsmans Pride
Thon Hotels
Langseth Advokatfirma DA
Big Fish Adventure
Din Tur
Hørselslaben
Norges Jeger- og Fiskerforbund har en rekke sentrale samarbeidspartnere som du drar nytte av. Klikk på logoene for å se våre medlemstilbud.
Copyright © 2013 - 2017 Norges Jeger- og Fiskerforbund
Lokalforeninger tilsluttet Norges Jeger- og Fiskerforbund har redaksjonelt ansvar for innhold de publiserer på sine respektive nettsider i NJFF-portalen.