ADRESSELISTE
Publisert 08.02.2016 15:41
Oppdatert 22.03.2021 15:01

​​​​​​​​​​​​

NJFF-Hordaland

Nesttunbrekka 95, 5221 Nesttun. Tlf. 414 45 768, hordaland@njff.no
Bank: 3624.34.92380    *    Org.nr: 990947465
Facebook: "NJFF-Hordaland​"    
Grasrotandel, sms: GRASROTANDELEN 990947465 til 2020    *    Grasrotandel, strekkode: 32774990947465

 

Fylkesstyret:

Leder:Bjarte ErstadTysnes90 92 79 99bjarte@erstad.no 
Nestleder:Ivar TurøyUrangsvåg90 57 57 00ivar_turoy@hotmail.com
Kasserer:Richard SkorpenOnarheim91 61 99 98richard.skorpen@hkraft.no
Studieleder:Hallgeir Botnen
Øystese
99 79 20 83
hallgeir.botnen@gmail.com
Kvinnekontakt:Vibeke BergesenÅrland90 16 31 51vibeke@khservice.no
Leder Fiskeutvalg:Remi Bårtvedt
Os
92 21 81 32
remib@live.no
Leder Jaktutvalg:Joachim MathiassenBremnes91 87 78 25joamat788@gmail.com
Leder Jaktskytterutvalg:Kenneth Styve
Nesttun95 84 57 79
kenstyve@gmail.com
Leder Ungdomsutvalg:Tor Arne YdddalLonevåg91 15 04 03tor.yddal@gmail.com
Leder Jakthundutvalg:Irene Dyngeland
Sandsli
92 61 12 78
irene.dyngeland@gmail.com
1. vara:Karl Halland
Haukeland
98 86 39 11

2. vara:
Karina Stokke Mæhle
Stord
90 75 85 45
karina.stokke.maehle@sklbb.no

 

Valgnemd og revisorer: 

Leder valgnemd:Harald Kvalvåg
Årland
90 05 35 18
harald_kvalvg@yahoo.no
Valgnemd:Øystein Lerås
Espeland
90 02 28 98
oa-leras@online.no
Valgnemd:Sven Reinert Svanberg
​Mosterhamn
​90 68 84 58
s.r.svanberg@outlook.com
Revisor 1:RevisorCirkelen Tønsberg AS
​​​
Revisor 2:Roald Carlsen​Rådal​91 71 94 47roald.carlsen@gmail.com
Revisor, vara:Ove Gåsdal
​Tysse​91 13 55 27​ov-gaas@online.no​

 

Trofédommer: 

Alle hjortedyr, skallerAndré MichelsenSletta48 14 51 60andmich@online.no
Alle hjortedyr, skallerTerje Wangsholm​Søfteland​41 44 57 68​​hordaland@njff.no

 

Fylkesinstruktører: 

FI Ettersøk​Øystein Sjursen
Kjerrgarden91 75 00 72s-sju@online.no
FI HagleBjørn Dag PedersenUlset47 87 07 44bjorn_dag_pedersen@hotmail.com
FI RifleJan Erik RognaldsenNesttun97 67 14 90jerognal@gmail.com
FI FluekastingCato Vivelid NilssenSkulestadmo91 35 77 71catovn@online.no
FI OrganisasjonØystein SjursenKjerrgarden91 75 00 72s-sju@online.no

 

Kvinneutvalg: 

Leder:Vibeke BergesenÅrland90 16 31 51vibeke@khservice.no
Svanhild A. Botnen
Øystese91 52 84 24svanhild78@gmail.com
​Marion Olsen
​Kleppestø
​48 50 14 83
olsenmarion@hotmail.com

​Irene Dyngeland​Sandsli​92 61 12 78irene.dyngeland@gmail.com


 Fiskeutvalg: 

Leder:Remi BårtvedtOs
92 21 81 32
remib@live.no​
Thor Oddvar Havn Soma
Stord
45 39 18 98
thorofilm@live.no
Kenneth HallandEspeland97 64 49 24
​Gunnar Kvandal​Øystese​​95 94 06 93gunnar.kvandal@gmail.com

Leif Juvik​​Os​93 84 03 76​leif.juvik@osogfusa.no

 

Jaktutvalg: 

Leder:Joachim MathiassenBremnes91 87 78 25joamat788@gmail.com
Raymond SkaarOs93 20 16 36dnomy_ar@hotmail.com
Jan Fredrik Monsen
Nesttun
41 16 03 68
jmonsen@online.no
Svanhild A. BotnenØystese91 52 84 24
​svanhild78@gmail.com

 

Jaktskytterutvalg:  

Leder:Kenneth Styve
Rådal
95 84 57 79
kenstyve@gmail.com
Geir SundalBønes90 72 13 73
gesundal@online.no
Bjarte Grimen
Nesttun
90 04 93 52
bjarte.grimen@ncc.no
Jan Erik RognaldsenNesttun97 67 14 90jerognal@gmail.com

 

Ungdomsutvalg:

Leder:Tor-Arne Yddal
Lonevåg91 15 04 03tor.yddal@gmail.com
Linda Mæhle Waardal
Kleppestø
41 53 56 27
nausthaugen@hotmail.com
Erik-André Algrøy
Nesttun
41 07 93 60
ea.algroy@gmail.com

​Preben Antonsen​Kleppestø​​47 86 66 08​preben@eboksen.net

 

Jakthundutvalg:


Leder:​Irene Dyngeland
Sandsli
92 61 12 78
irene.dyngeland@gmail.com​
Silje Erstad
Stord
40 09 81 36
silje.erstad@gmail.com

​Helene Lindskog​Stord92 49 11 17​helenelinds@outlook.com

Svein Olav Frydenlund
​Sæbøvågen
90 88 12 51
svein@frydenlund.no

 

Ansatte:

Fylkessekretær/
redaktør pH-status
Alv Arne LyseBergen91 14 81 54lyse@njff.no
Fylkessekretær/fagkonsulentTerje WangsholmSøfteland41 44 57 68 hordaland@njff.no
UndervisningsansattKenneth BruvikStraume93 63 12 46kenneth.bruvik@njff.no
UndervisningsansattEspen SteffensenGodvik93 23 20 16espen.steffensen@njff.no
Undervisningsansatt​Kyrre FlotveFjell​41 23 40 91​kyrre.flotve@njff.no
Undervisningsansatt​Lars Pletten​Sæbøvågen​​93 44 91 57​lars.pletten@njff.no
​Undervisningsansatt​Roy Arve Helland​Manger​47 64 81 85​​roy.arve.helland@njff.no
​TAM-koordinator​Ingvild Aurdal​Skulestadmo​​92 85 86 76​tam@njff.no

​ 

​ 

​​

Styreverv
- Annonse -
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
NJFFs Samarbeidspartnere
Gjensidige
Sportsmans Pride
Thon Hotels
Langseth Advokatfirma DA
Din Tur
Hørselslaben
Norges Jeger- og Fiskerforbund har en rekke sentrale samarbeidspartnere som du drar nytte av. Klikk på logoene for å se våre medlemstilbud.
Copyright © 2013 - 2021 Norges Jeger- og Fiskerforbund
Lokalforeninger tilsluttet Norges Jeger- og Fiskerforbund har redaksjonelt ansvar for innhold de publiserer på sine respektive nettsider i NJFF-portalen.