Om-oss
Publisert 08.02.2016 11:56
Oppdatert 13.03.2018 22:19

​​​​​​​​​Hovedstyret består av følgende personer i 2018:


Ove Magne Aasen, leder 

Epost: o-maasen@online.no

Telefon: 93255006

 

Arne Gujord, nestleder

Epost: argujord@live.no

Telefon 41915185


Michal Heimlund, sekretær

Epost: michal.heimlund2@svorka.net

Telefon: 90883091


Tonje Fuglås Kvendbø, kasserer

Epost: tonjefk@hotmail.com

Telefon: 95171339


Rita Aarnes, webansvarlig/styremedlem

​​​​​​​Epost: rita.aarnes@live.no

Telefon: 97034590


Utvalgsledere:

Magnar Strand, jaktskytterutvalget

Epost: magnar.strand@svorka.net

Telefon: 97526068


Odd Arne Vikavoll, hundeutvalget

Epost: vikavoll@online.no

Telefon: 91822461


Turid Sættem Eggen, kvinneutvalget

Epost: turid.saettem@surnadal.kommune.no

Telefon: 97542287


Gøran Bolme, fiskeutvalget

Epost: g_bolme@hotmail.com

Telefon: 93088652


Anders Magne Ormset, jaktutvalget

​​​​​Epost: andersmagne@svorka.net

Telefon: 92405053


Ane Mogstad Strand, ungdomsutvalget

Epost: anemogstads@outlook.com

Telefon: 95276189

--------------------------------------------------------------------------

Styreverv
Del på Facebook Del på facebook
- Annonse -
NJFFs Samarbeidspartnere
Gjensidige
Svorka
Sportsmans Pride
Starkey
Thon Hotels
Langseth Advokatfirma DA
Norges Jeger- og Fiskerforbund har en rekke sentrale samarbeidspartnere som du drar nytte av. Klikk på logoene for å se våre medlemstilbud.
Copyright © 2013 - 2017 Norges Jeger- og Fiskerforbund
Lokalforeninger tilsluttet Norges Jeger- og Fiskerforbund har redaksjonelt ansvar for innhold de publiserer på sine respektive nettsider i NJFF-portalen.