Fuglehundutvalget 2017
Publisert 07.02.2016 22:05
Oppdatert 18.04.2018 13:43
Fuglehundutvalget 2017

​​​​​​​​​​

Bodø JFF Fuglehundutvalg består av følgende medlemmer:


Leder
: Gunn Tove Eidissen     gunn.eidissen@gmail.com   Tlf: 913 45 581

Nestleder: Benedicte Munkvik        munkvik@gmail.com   Tlf: 924 59 751

Webansvarlig: Marius Ulriksen    mulriksen@gmail.com   Tlf: 920 16 198

 

 

Utvalgsmedlemmer:

Magnus Fjeldså                                  magnus@flygt-bil.no   Tlf: 906 17 359

Steinar Pettersen                                     stpet3@online.no   Tlf: 990 31 305

Jan Gunnar Jenssen             jenssenjangunnar@gmail.com  Tlf: 932 54 591

Harald Schjølberg                           xtraharald@gmail.com   Tlf: 907 34 414

Svein Helge Johansen                               shj_71@live.com   Tlf: 906 66 647​

Lars Espolin​ Johnson                          larsej86@gmai​l.co​​m   Tlf: 482 38 400​

Aleksander Gumdal            aleksander_gumdal@msn.com   Tlf: 958 80 493​

Mats Samuelsen                    mats.samuelsen@gmail.com   Tlf: 916 36 738

Lene Skjærstad                       lene_skjerstad@hotmail.com  Tlf: 482 20 192

Linda Rønning                        linda.ronning87@gmail.com   Tlf: 975 43 470

Del på Facebook Del på facebook
- Annonse -
Print
NJFFs Samarbeidspartnere
Gjensidige
Svorka
Sportsmans Pride
Starkey
Thon Hotels
Langseth Advokatfirma DA
Norges Jeger- og Fiskerforbund har en rekke sentrale samarbeidspartnere som du drar nytte av. Klikk på logoene for å se våre medlemstilbud.
Copyright © 2013 - 2017 Norges Jeger- og Fiskerforbund
Lokalforeninger tilsluttet Norges Jeger- og Fiskerforbund har redaksjonelt ansvar for innhold de publiserer på sine respektive nettsider i NJFF-portalen.