Skytelederliste 2020
Hans Olav Bjelvin
Publisert 07.02.2016 22:29
Oppdatert 15.01.2020 09:20
Skytelederliste 2020

​Skytelederliste 2020

SKYTELEDERLISTE SESONGEN 2020

UKEDAGDATOSKYTELEDER 1SKYTELEDER 2SKYTELEDER 3SKYTELEDER 4
2TIRSDAG07.01.20Hans Olav BjelvinØyvind Nøst  
3TIRSDAG14.01.20Asle SæternesPer Nesje  
4TIRSDAG21.01.20Ronny HoltheEsben Steen  
5TIRSDAG28.01.20Hans Olav BjelvinØyvind Nøst  
6TIRSDAG04.02.20Jens AndreassenMagnus Ø. Leding  
7TIRSDAG11.02.20Birger Kristian FedjeHenrik Einmo  
8TIRSDAG18.02.20Torhild JakobsenJakob Rosendal  
9TIRSDAG25.02.20Ole HovdHans Marius Mastermo  
10TIRSDAG03.03.20Jens AndreassenHege Nordberg  
11TIRSDAG10.03.20Siv Hege PedersenGeir Alan Rengård  
12TIRSDAG17.03.20Asle HansenAsle Sæternes  
13TIRSDAG24.03.20Bent KaspersenTrygve Paulsen  
14TIRSDAG31.03.20Andreas MikalsenTor Mikkel Herring  
14ONSDAG01.04.20Midtukestevne50 skuddAnsvarlig - styret 
15TIRSDAG07.04.20Påske Ingen skytingBanen stengt 
16TIRSDAG14.04.20Odd SøftingArild Redergård  
16ONSDAG15.04.20Midtukestevne50 skuddAnsvarlig – styret 
17TIRSDAG21.04.20Magnus Ø. LedingHenrik Einmo  
17ONSDAG22.04.20Midtukestevne50 skuddAnsvarlig – styret 
17TORSDAG23.04.20Magnus Ø. LedingHenrik Einmo  
18TIRSDAG28.04.20Andreas MikalsenTor Mikkel Herring  
18ONSDAG29.04.20Midtukestevne50 skuddAnsvarlig - styret 
18TORSDAG30.04.20Andreas MikalsenTor Mikkel Herring  
18 LØRDAG02.05.20Bohus VP100 skudd + finaleAnsvarlig - styret 
18SØNDAG03.05.20Sporten Havna VP100 skudd + finaleAnsvarlig - styret 
19TIRSDAG05.05.20Bent KaspersenPer Nesje  
19TORSDAG07.05.20Bent KaspersenPer Nesje  
20TIRSDAG12.05.20Ena HermansenHege Nordberg  
20ONSDAG13.05.20Midtukestevne50 skuddAnsvarlig - styret 
20TORSDAG14.05.20Ena HermansenHege Nordberg  
21TIRSDAG19.05.20Ronny HoltheEsben Steen  
21ONSDAG20.05.20Midtuke - sporting50 skudd Ansvarlig - styret 
21TORSDAG21.05.20Kristi himmelfartsdagIngenskytingBanen stengt 
22TIRSDAG26.05.20Odd SøftingArild Redergård  
22ONSDAG27.05.20Midtukestevne50 skuddAnsvarlig - styret 
22TORSDAG28.05.20Odd SøftingArild Redergård  
23TIRSDAG02.06.20Asle HansenAsle Sæternes  
23TORSDAG04.06.20Asle HansenAsle Sæternes  
23LØRDAG06.06.20Ranatreffen300 skuddAnsvarlig - styret 
23SØNSDAG07.06.20Ranatreffen300 skuddAnsvarlig - styret 
24TIRSDAG09.06.20Hans Olav BjelvinØyvind Nøst  
24TORSDAG11.06.20Hans Olav BjelvinØyvind Nøst  
25TIRSDAG16.06.20PekkaTrygve Paulsen  
25TORSDAG18.06.20PekkaTrygve Paulsen  
26TIRSDAG23.06.20Torhild JakobsenJakob Rosendal  
26TORSDAG25.06.20Torhild JakobsenJakob Rosendal  
27TIRSDAG30.06.20PekkaTrygve Paulsen  
27TORSDAG02.07,20PekkaTrygve Paulsen  
28TIRSDAG07.07.20Jens AndreassenBirger Fedje  
28TORSDAG09.07.20Jens AndreassenBirger FedjeE  
29TIRSDAG14.07.20Ena HermansenHege Nordberg  
29TORSDAG16.07.20Ena HermansenHege Nordberg  
UKEDAGDATOSKYTELEDER 1SKYTELEDER 2SKYTELEDER 3SKYTELEDER 4
30TIRSDAG21.07.20Asle HansenAsle Sæternes  
30TORSDAG 23.07.20Asle HansenAsle Sæternes  
31TIRSDAG28.07.20Fredrik LangnesMartin Flatås  
31TORSDAG30.07.20Fredrik LangnesMartin Flatås  
32TIRSDAG04.08.20Siv Hege PedersenGeir Allan Rengård  
32TORSDAG06.08.20Siv Hege PedersenGeir Allan Rengård   
32LØRDAG08.08.20NNM JEGERTRAP100 skudd + finaleAnsvarlig - styret 
32SØNDAG 09.08.20NNM SPORTING50 skudd + finaleAnsvarlig - styret 
33TIRSDAG11.08.20Ole HovdHans Marius Mastermo  
33TORSDAG13.08.20Ole HovdHans Marius Mastermo  
34TIRSDAG18.08.20Siv Hege PedersenGeir Allan Rengård  
34ONSDAG19.08.20Klubbm. Sporting50 sk +finale m/gjestAnsvarlig - styret 
34TORSDAG20.08.20Siv Hege PedersenGeir Allan Rengård  
34SØNDAG 23.08.20Klubbm. Jegertrap100 sk. m/gjestekl.Ansvarlig - styret 
35TIRSDAG25.08.20Roger PedersenTerje Håkonsen  
35TORSDAG27.08.20Roger PedersenTerje Håkonsen  
36TIRSDAG01.09.20Bent KaspersenPer Nesje  
36TORSDAG03.09.20Bent KaspersenPer Nesje  
37TIRSDAG08.09.20Hans Olav BjelvinØyvind Nøst  
37TORSDAG10.09.20Hans Olav BjelvinØyvind Nøst  
38TIRSDAG15.09.20Ronny HoltheEsben Steen  
38TORSDAG17.09.20Ronny HoltheEsben Steen  
39TIRSDAG22.09.20Magnus Ø. LedingHenrik Einmo  
40TIRSDAG29.09.20Magnus Ø. LedingHenrik Einmo  
41TIRSDAG06.10.20Odd SøftingArild Redergård  
42TIRSDAG13.10.20Odd SøftingArild Redergård  
42ONSDAG14.10.20Midtukestevne50 skuddAnsvarlig - styret 
43TIRSDAG20.10.20Roger PedersenTerje Håkonsen  
43ONSDAG21.10.20Midtukestevne50 skuddAnsvarlig - styret 
44TIRSDAG27.10.20Jens AndreassenBirger Fedje  
44ONSDAG28.10.20Midtukestevne50 skuddAnsvarlig - styret 
44SØNDAG01.11.20Blærekatarren100 skudd + finaleAnsvarlig - styret 
45TIRSDAG03.11.20Torhild JakobsenJakob Rosendal  
46TIRSDAG10.11.20Torhild JakobsenJakob Rosendal  
47TIRSDAG17.11.20Fredrik LangnesMartin Flatås  
48TIRSDAG24.11.20Fredrik LangnesMartin Flatås  
49TIRSDAG01.12.20Ole HovdHans Marius Mastermo  
50TIRSDAG08.12.20Roger PedersenTerje Håkonsen  
51TIRSDAG15.12.20Andreas MikalsenTor Mikkel Herring  
53MANDAG28.12.20Romjulscup100 skudd + finaleAnsvarlig - styret 

 

Hvis skyteledere ikke kan møte til oppsatt vakt må vedkommende selv prøve å skaffe stedfortreder.​

Skytelederliste 2018 oppdatert.pdf

- Annonse -
NJFFs Samarbeidspartnere
Gjensidige
Svorka
Sportsmans Pride
Thon Hotels
Langseth Advokatfirma DA
Big Fish Adventure
Hørselslaben
Norges Jeger- og Fiskerforbund har en rekke sentrale samarbeidspartnere som du drar nytte av. Klikk på logoene for å se våre medlemstilbud.
Copyright © 2013 - 2017 Norges Jeger- og Fiskerforbund
Lokalforeninger tilsluttet Norges Jeger- og Fiskerforbund har redaksjonelt ansvar for innhold de publiserer på sine respektive nettsider i NJFF-portalen.