Om-oss
Publisert 08.02.2016 13:02
Oppdatert 14.11.2018 23:49
Om-oss

Nordstrand Jeger- og Fiskerforening ble stiftet 5. februar 1936 og er tilsluttet Norges Jeger- og Fiskerforbund. Foreningens vedtekter ble vedtatt på ekstraordinært årsmøte den 13. mai 2015 og erstatter vedtektene fra 10. februar 1970.

Foreningen skal være en aktiv interesseorganisasjon som ivaretar medlemmenes interesse innen jakt, fiske og friluftsliv. Den skal arbeide for almen økt forståelse for jakt og fiske, drive et aktivt ungdoms- og utdanningsarbeid, samarbeide med offentlige myndigheter, interesseorganisasjoner og foreninger, herunder andre foreninger tilsluttet Norges Jeger- og Fiskerforbund (NJFF). Norges Jeger- og Fiskerforbunds arbeid og handlingsprogram er retningsgivende for foreningen.

Kontaktinformasjon

Nordstrand JFF
Postboks 1, Lambertseter
1101 Oslo

Kontonr: 0532.14.10059 (Postbanken)

Hvis du vil endre adresse må dette gjøres på på Min side under Norges jeger- og fiskerforenings hjemmesider.​

​​​​​

Nedenfor finner du kontakpersoner i foreningen som du kan kontakte hvis du har spørsmål, kommentarer eller lignende.

Skyteinstruktører

Jegerprøveinstruktører

  • Jan Skundberg. Mobil 975 34 274, E-post jan.skundberg@gmail.com (kontakt jegerprøven)
  • Steinar Kjensbekk, 951 48 671, epost ksteinar@rocketmail.com

Instruktører aversjonsdressur

  • Monica Marsteintrædet, 905 61 610, epost: monicama74@outlook.com
  • Ove Myhre,  906 91 879, e-post munster@online.no
  • Christian Bettmo, 930 87 888, e-post: christian.bettmo@vanameyde.no
  • Birthe W. Myhre, 916 35 963, epost: birtesin@online.no
  • Knut Reed. Mobil 417 51 511, epost: knut@vestbrynet.no
  • Lasse Christenen, 952 11 311, e-post lasse@grafisk-partner.no
  • Bjørn Martinsson, 977 11 548, e-post bjorn.martinsson@peab.no
  • Elisabeth Stokvold, 936 12 762, e-post: estokvold@hotmail.com
  • Anne Wikdal, 952 92 317, epost: anneiwi67@me.com
  • Anine Imset, 934 99 996, epost: laimset@online.no (elev)

Hundeinstruktører

  • Anine Imset, 934 99 996, epost: laimset@online.no
  • Anne Wikdal, 952 92 317, epost: anneiwi67@me.com
  • Knut Reed. Mobil 417 51 511, epost: knut@vestbrynet.no
  • Ida Myklebust, 90932258, myklebust.ida@gmail.com
  • Didrik Dæhlin, 48009460, didrik.dahlin@gmail.com
  • Axel Flinder, 93447100, axel@jakthunden.no

Web

  • Barbro Urdal. Mobil 920 98 005, E-post ​baurdal@broadpark.no
Styreverv
Del på Facebook Del på facebook
- Annonse -
NJFFs Samarbeidspartnere
Gjensidige
Svorka
Sportsmans Pride
Thon Hotels
Langseth Advokatfirma DA
Big Fish Adventure
Din Tur
Norges Jeger- og Fiskerforbund har en rekke sentrale samarbeidspartnere som du drar nytte av. Klikk på logoene for å se våre medlemstilbud.
Copyright © 2013 - 2017 Norges Jeger- og Fiskerforbund
Lokalforeninger tilsluttet Norges Jeger- og Fiskerforbund har redaksjonelt ansvar for innhold de publiserer på sine respektive nettsider i NJFF-portalen.