Om oss
Publisert 08.02.2016 13:02
Oppdatert 27.03.2019 14:55
Om oss

​​​​​Nordstrand Jeger- og Fiskerforening ble stiftet 5. februar 1936 og er tilsluttet Norges Jeger- og Fiskerforbund. Foreningens vedtekter​​ ble vedtatt på ekstraordinært årsmøte den 13. mai 2015 og erstatter vedtektene fra 10. februar 1970.

​Kontaktinformasjon

Nordstrand JFF
Postboks 1, Lambertseter
1101 Oslo

Kontonr: 0532.14.10059 (DNB)

Hvis du vil endre adresse må dette gjøres på på Min side under Norges jeger- og fiskerforenings hjemmesider.​

​​​​​

Nedenfor finner du kontakpersoner i foreningen som du kan kontakte hvis du har spørsmål, kommentarer eller lignende.

Skyteinstruktører

Jegerprøveinstruktører

  • Jan Skundberg, 975 34 274, e-post: jan.skundberg@gmail.com (kontakt jegerprøven)
  • Steinar Kjensbekk, 951 48 671, e-post: ksteinar@rocketmail.com

Instruktører aversjonsdressur

  • Monica Marsteintrædet, 90 56 16 10, e-post: monicama74@outlook.com
  • Ove Myhre, 906 91 879, e-post: munster@online.no
  • Christian Bettmo, 930 87 888, e-post: christian.bettmo@vanameyde.no
  • Birthe W. Myhre, 916 35 963, e-post: birtesin@online.no
  • Knut Reed, 417 51 511, e-post: knut@vestbrynet.no
  • Lasse Christenen, 952 11 311, e-post: lasse@grafisk-partner.no
  • Bjørn Martinsson, 977 11 548, e-post: bjorn.martinsson@peab.no
  • Elisabeth Stokvold, 936 12 762, e-post: estokvold@hotmail.com
  • Anne Ingeborg Wikdal, 952 92 317, e-post: anneiwi67@me.com
  • Anine Imset, 934 99 996, e-post: laimset@online.no (elev)

Hundeinstruktører

  • Anine Imset, 934 99 996, e-post: laimset@online.no
  • Anne Ingeborg Wikdal, 952 92 317, e-post: anneiwi67@me.com
  • Knut Reed, 417 51 511, e-post: knut@vestbrynet.no
  • Ida Myklebust Dæhlin, 909 32 258, e-post: myklebust.ida@gmail.com
  • Didrik  Dæhlin, 480 09 460, e-post: didrik.dahlin@gmail.com
  • Axel Flinder, 934 47 100, e-post: axel@jakthunden.no
  • Monica Marsteintrædet, 90 56 16 10, e-post: monicama74@outlook.com


Styreverv
Del på Facebook Del på facebook
- Annonse -
NJFFs Samarbeidspartnere
Gjensidige
Svorka
Sportsmans Pride
Thon Hotels
Langseth Advokatfirma DA
Big Fish Adventure
Din Tur
Norges Jeger- og Fiskerforbund har en rekke sentrale samarbeidspartnere som du drar nytte av. Klikk på logoene for å se våre medlemstilbud.
Copyright © 2013 - 2017 Norges Jeger- og Fiskerforbund
Lokalforeninger tilsluttet Norges Jeger- og Fiskerforbund har redaksjonelt ansvar for innhold de publiserer på sine respektive nettsider i NJFF-portalen.