Om oss
Ole-Håkon Heier
Publisert 08.02.2016 14:41
Oppdatert 20.03.2019 10:03
NJFF Østfold er et fylkeslag i Norges jeger- og fiskerforbund. Vi har et valgt styre bestående av 10 lokallagsmedlemmer og 2 ansatte med kontorplass i Rakkestad. I tillegg har vi en rekke fylkesinstruktører på hver sine spesialfelter.

​​​​​​​Fylkeslagets styre velges på årsmøtet i fylkeslaget. Dette avholdes i mars.

Følgende styre sitter i perioden mars 2019 - mars 2020:

​StyrevervNavn​​Mobiltelefon​Fasttelefon​E-post
​LederKjetil Sørby​94133550 sorbykjetil@gmail.com
​Nestleder​Vidar Holthe91372179​64957095vidar.holthe@skog.no
​Kasserer Markus Nagele 91750658
epost@majoren.no​
​1. styremedlemLine Fredheim​91855023​ marihonning@gmail.com​
​2. styremedlem​Øystein Mangrud
97152314​
oystein@mangrud.no

​3. styremedlemJan Remi Hæger
​91655075
jan@stabukk.no
​1. varaVibeke Marie Strømme
97476669

Vibekemsk@yahoo.no
​2. varaAnne Beathe Vollaug
93070081

abvollaug@gmail.com




​​Kvinnekontakt​Gro Stene​91155819grstene@online.no
​UngdomslederMagnus Johannessen40641066magnur2003@yahoo.no​

 

Fylkes​laget har følgende fylkesinstruktører i sin stab:

​Type instruktørNavn​​Mobiltelefon​FasttelefonE-post​
​Aversjon - hund​Line Fredheim91855023​ marihonning@gmail.com​
​Ettersøkshund​Kjetil Sørby​94133550 sorbykjetil@gmail.com
​Hundedressur​Alf Disenbroen​99169341alf.disenbroen@gmail.com
​Fluekasting​Jan Richard Olsen​91637840jarolsen@broadpark.no
​Sportsfiske​Morten Martiniussen​90696928momar3@online.no
​HagleskytingHans Jørgen Hvidsten90878004hans@vesten.no

​RifleskytingHans Jørgen Hvidsten​​90878004hans@vesten.no
​Organisasjon​Tormod Nyquist​93008829Tor-nyq@online.no
​Organisasjon​Jan Petter Yven​97977000jpyven@online.no​


 


Styreverv
- Annonse -
Majoren
NJFFs Samarbeidspartnere
Gjensidige
Svorka
Sportsmans Pride
Thon Hotels
Langseth Advokatfirma DA
Big Fish Adventure
Din Tur
Hørselslaben
Norges Jeger- og Fiskerforbund har en rekke sentrale samarbeidspartnere som du drar nytte av. Klikk på logoene for å se våre medlemstilbud.
Copyright © 2013 - 2017 Norges Jeger- og Fiskerforbund
Lokalforeninger tilsluttet Norges Jeger- og Fiskerforbund har redaksjonelt ansvar for innhold de publiserer på sine respektive nettsider i NJFF-portalen.