Om oss
Ole-Håkon Heier
Publisert 08.02.2016 14:41
Oppdatert 29.04.2020 12:46
NJFF Østfold er et fylkeslag i Norges jeger- og fiskerforbund. Vi har et valgt styre bestående av 10 lokallagsmedlemmer og 2 ansatte med kontorplass i Rakkestad. I tillegg har vi en rekke fylkesinstruktører på hver sine spesialfelter.

​​​​​​​Fylkeslagets styre velges på årsmøtet i fylkeslaget. Dette avholdes i mars.

Følgende styre sitter i perioden april 2020 - mars 2021:

​Styreverv
​Navn
Telefon​
E-post​
​​Leder
​Markus Nagele
​91750658
epost@majoren.no​
​Nestleder
​Vidar Holthe
​91372179
vidar.holthe@skog.no
​Kasserer
​Vibeke Marie Strømme
​97476669
Vibekemsk@yahoo.no
​Styremedlem
Anne Beathe Vollaug​93070081
abvollaug@gmail.com
​Styremedlem
​Jan Remi Hæger
​91655075
jan@stabukk.no
​Styremedlem
Øystein Mangrud​​97152314
oystein@mangrud.no
​Kvinnekontakt
​Gro Stene
​91155819
grstene@online.no
​Ungdomsleder
​Magnus Johannessen
​40641066
magnur2003@yahoo.no​
​1. vara
​Torunn Riise-Larsen
​95100483
​t.riise.larsen@gmail.com
​2. vara
​Lars Gunnar Akselsen
​90764277
​lg-akse@online.no



Fylkes​laget har følgende fylkesinstruktører i sin stab:

​Type instruktørNavn​​Mobiltelefon​FasttelefonE-post​
​Aversjon - hund​Line Fredheim91855023​ marihonning@gmail.com​
​Ettersøkshund​Kjetil Sørby​94133550 sorbykjetil@gmail.com
​Hundedressur​Alf Disenbroen​99169341alf.disenbroen@gmail.com
​Fluekasting​Jan Richard Olsen​91637840jan.richard.olsen@altiboxmail.no
​Sportsfiske​Morten Martiniussen​90696928momar3@online.no
​HagleskytingHans Jørgen Hvidsten90878004hans@vesten.no​

​RifleskytingHans Jørgen Hvidsten​​90878004hans@vesten.no
​Organisasjon​Tormod Nyquist​93008829Tor-nyq@online.no
​Organisasjon​Jan Petter Yven​97977000jpyven@online.no​


 


- Annonse -
Majoren
NJFFs Samarbeidspartnere
Gjensidige
Svorka
Sportsmans Pride
Thon Hotels
Langseth Advokatfirma DA
Din Tur
Hørselslaben
Norges Jeger- og Fiskerforbund har en rekke sentrale samarbeidspartnere som du drar nytte av. Klikk på logoene for å se våre medlemstilbud.
Copyright © 2013 - 2017 Norges Jeger- og Fiskerforbund
Lokalforeninger tilsluttet Norges Jeger- og Fiskerforbund har redaksjonelt ansvar for innhold de publiserer på sine respektive nettsider i NJFF-portalen.