Fiske
Publisert 07.02.2016 17:05
Oppdatert 05.09.2020 10:53

Resultater Nedre Glomma Gjeddefestival 2020

Åpen klasse Individuelt:

1Melissa EriksenKaos116
2Thomas NorheimBanan114
2Raymond svendsenTracker114
4Martin EngenKaos106
5Kristoffer BjørglundJerkeliten105
6Marius Halden JahrAGK103
7Stian Støa JohannesenStorgjedda102
9Jørgen Høydahlsmall pike99
9Emil Borgaas (Jr)Slimpurka99
10Lars-Jørgen KarlsenEvja Pikers98
10Trygve HoffFloke98
12Anders Galaas HagenFirepike97
13Sindre Fredriksen (Jr)Sabeltann97
14Simen fredheim JohansenSamen93
15Ole Ragnar TorgersenSjøliv91
16Stian BjørglundJerkeliten90
17Jan Erik UnnestadFloke90
18Piotr bardaBarda89
19Joacim KlavestadIse Baits89
20Kenneth HenriksenBånnfast89
21Ali Yusuf HusseinRiverpigs88
22Pål DramstadPD BAITS88
23Carsten HolterPocket pike88
24Joacim EriksenKaos87
25Karl-Fredrik StensrudIse Baits87
26Even Ysterud EvjenFizkelina Pikeoppdragers87
27Stian lunderLunder86
28Andreas NorheimBanan83
29Boguslaw TurczynowiczFISHBUSTERS82
30Espen BraatnesGLM – Gjedde Lives Matter81
31Lene Mari LiaPD BAITS81
32Andrè GrøtvedtGjeddejolla81
33Lars MørkMonkey Fishing80
34Henrik JohansenJerkeliten80
35Valentin PascuPilu-Team80
36Vegard Sandviksmall pike80
37Daniel PedersenStorgjedda80
38Marcin FedorowiczFISHBUSTERS79
39Glenn ringstadMonster krokodilla79
40Kjell Remi WestlieGjeddejeger Norge79
42Truls GrøtvedtGjedde Jolla78
43Jarle ReitanReitan78
44Lars Peder LarsenJerkeliten 278
45Helge NorvangRiverpigs78
46Marius vikeby-Larsenmotortrøbbel78
47Adam WansaczFishbusters77
48Jonas Smaaberg (Jr)Sabeltann77
49Lars-Andre ØstbyMonkey Fishing76
50Kenneth PettersenYamaha76
51Łukasz MasłońFishbusters76
52Robert PredaLukas76
54Nicolay Reitan (B)Reitan75
55Ted Magnus SørlieFryken74
56Heidi Smedsrud HansenColibri74
57Sander KarlsenYamaha74
58Kjell BøeBånnfast74
59Carsten LundeFizkelina Pikeoppdragers74
60Morten MartiniussenM & M74
61Stian Høydalsmall pike73
62Josefine Opstad Arnesen (Jr)Poppers72
63Patrick OlsenAGK71
64Lillian SlutningenSlutningen71
65Martin JosefssonØstre Skjebergdal Storgjeddelag71
66Jan Øyvind HaugenØstre Skjebergdal Storgjeddelag71
67Håkon Lunde (Jr)Sabeltann71
68Martin ArntsenPocket pike71
69Bjørn KristiansenMdK70
70Ida Bjerkan#TeamPinkPikers69
71Alexander SkogenMdK68
72Lucian DobosTransformers67
73Andreas ThorbjørnsenFryken66
74Atle HøidalenColibri66
75Ole Martin StrandFizkelina Pikeoppdragers66
76Serban BogdanTransformers65
77Aki PalttoSamen65
78Mina SlutningenSlutningen65
79Ted OlsenAmbulansen63
80Jon BorgaasSlimpurka61
81Thomas ArnesenPoppers61
82Jens-Otto EliassenGone Fishin’60
83Ole Jørgen SlutningenSlutningen60
84Joakim GjermundsenFirepike60
85Camilla NæssSamen60
86Marius Molvikpompel og pilt60
87Jonatan StensrudKiwi59
88Steffen AnderssonBumblebee59
89Linn Marie BorgaasSlimpurka59
90Fredrik grythe fredriksenmotortrøbbel58
91Emil RustadMonkey Fishing55
92Lars-Otto EliassenGone Fishin’54
93Marius AndersenEvja Pikers54
94Ole mikkel kalgårdmotortrøbbel50
95Kacper Barda (B)Barda50
96Niklas RekdalNorsefishing39

Junior:

1Emil Borgaas (Jr)Slimpurka99
2Sindre Fredriksen (Jr)Sabeltann97
3Carsten HolterPocket pike88
4Andrè GrøtvedtGjeddejolla81
5Jonas Smaaberg (Jr)Sabeltann77
6Josefine Opstad Arnesen (Jr)Poppers72
7Håkon Lunde (Jr)Sabeltann71
8Martin ArntsenPocket pike71
9Mina SlutningenSlutningen65
10Sander BjerkliPocketpike
11 Kevin BjerkeGjeddene
12Nicholas WastvedtGjeddene

Barn:

PlasseringNavnTeamLengde:
1Nicolay Reitan (B)Reitan75
2Kacper Barda (B)Barda50

Lagkonkurransen:

PlasseringNavnTeamLengde:
1Joacim Eriksen, Melissa Eriksen, Martin EngenKaos499
2Trygve Hoff, Jan Erik UnnestadFloke443
3Kristoffer Bjørglund, Stian Bjørglund, Henrik JohansenJerkeliten441
4Thomas Norheim, Andreas NorheimBanan432
5Jørgen Høydahl, Vegard Sandvik,Stian Høydalsmall pike413
6Ole Ragnar TrogersenSjøliv411
7Kjell Bøe, Kenneth HenriksenBånnfast402
8Sindre Fredriksen, Jonas Smaaberg, Håkon LundeSabeltann395
9Boguslaw Turczynowicz, Marcin FedorowiczFISHBUSTERS391
10Stian lunderLunder383
11Raymond svendsenTracker380
12Lars-Andre Østby, Emil Rustad, Lars MørkMonkey Fishing375
13Marius Halden Jahr, Patrick OlsenAGK375
14Helge Norvang, Ali Yusuf HusseinRiverpigs373
15Adam Wansacz, Łukasz MasłońFishbusters373
16Truls Grøtvedt, Andrè GrøtvedtGjedde Jolla371
17Even Ysterud Evjen, Carsten Lunde, Ole Martin StrandFizkelina Pikeoppdragers360
18Jon Borgaas, Linn Marie Borgaas, Emil BorgaasSlimpurka357
19Ted Magnus Sørlie, Andreas ThorbjørnsenFryken351
20Jarle Reitan, Nicolay ReitanReitan351
21Kenneth Pettersen, Sander KarlsenYamaha345
22Robert PredaLukas345
23Stig Tore Sundell, Kjell Remi SundellGjeddejeger Norge343
24Bjørn Kristiansen, Alexander SkogenMdK335
25Joacim Klavestad, Karl-Fredrik StensrudIse Baits334
26Thomas Arnesen, Josefine Opstad ArnesenPoppers318
27Steffen Pedersen, Stian Støa Johannesen, Daniel PedersenStorgjedda315
28Serban Bogdan, Lucian DobosTransformers306
29Pål Dramstad, Lene Mari LiaPD BAITS298
30Christer Berg Johansen, Anders Galaas Hagen, Joakim GjermundsenFirepike297
31Lars Peder LarsenJerkeliten 2290
32Aki Paltto, Simen fredheim Johansen, Solveig Lindstad, Camilla NæssSamen290
33Ted OlsenAmbulansen285
34Atle Høidalen, Heidi Smedsrud HansenColibri255
35Ole Jørgen Slutningen, Lillian Slutningen, Mina SlutningenSlutningen252
36Marius vikeby-Larsen, Ole mikkel kalgård, Fredrik grythe fredriksenMotortrøbbel251
37Carsten Holter, Martin Arntsen, Sander BjerkliPocket pike224
38Valentin PascuPilu-Team219
39Glenn ringstad, Stian RustenMonster krokodilla180
40Lars-Otto Eliassen,Jens-Otto EliassenGone Fishin’170
42Lars-Jørgen Karlsen, Marius AndersenEvja Pikers152
43Martin Josefsson, Jan Øyvind HaugenØstre Skjebergdal Storgjeddelag142
44Piotr barda, Kacper BardaBarda139
45Morten MartiniussenM & M130
46Steffen Andersson, Stian LysgårdBumblebee116
47Espen Braatnes, Erik BraatnesGLM – Gjedde Lives Matter81
48Mats Widell, Ida Bjerkan#TeamPinkPikers69
49Niclas Berglund Jensen, Marius Molvikpompel og pilt60
50Jonatan Stensrud, Mats LarssonKiwi59
51Sander Håndlykken, Niklas Rekdal, Jakub Makowski, Martin HåndlykkenNorsefishing39

 










Resultater Nedre Glomma Gjeddefestival 2017

Resultater Nedre Glomma Gjeddefestival 2017 – LAG
PlassTeam:NavnLengde
1StorgjeddaSteffen Pedersen, Daniel Pedersen, Stian Støa Johannesen430
2Popper’sThomas Arnesen, Josefine Arnsen (barn)415
3FrykenTed Sørlie, Andreas Thorbjørnsen410
4Perfect HookingHåkon Dahl, Thomas Aarum390
5FirepikeFredrik Hagen. Christer Berg Johansen386
6PikesmenTore Bjørn Johnsen, Chsister Martinsen, Bjørn Martinsen381
7KystvaktaMarius Olafsen, Trond Skjelle374
8VannulvenJack Moe, Tommy Jørgensen, Benedicte Tangeland373
9M & MMorten Martiniussen, Geir Thorvaldsen371
10FishbustersAdam Wanscacz, Boguslaw Turczynowicz, Lukas  Maslow368
11Evja Pikers 2Jørgen Arnesen, Linus Arnesen (junior)363
12JerkelitenKristoffer Bjørglung, Stian Bjørglund346
13SlimpurkaJon Borgaas, Linn Borgaas, Tor I. Borgaas, Emil Borgaas341
14LuddeMats Larsson, Jonatan Stensrud335
15AmbuansenTed Olsen331
16RiverpigsHelge Norvang, Ali Yusuf Hussein329
17TurboTruls  Johannesen, Simen Signebøem316
18BånnfastKenneth Henriksen, Kjell Bøe287
19Evja Pikers 1Lars-Jørgen Karlsen, Kristian Navestad251
20No WorriesLarsOtto Eliassen, Jens-Otto Eliassen, Monica Pettersen200
21SamenAki Palttom Camlla Næss, Eskil Persen198
22AndersenGeir Andersen, Espen Andersen190
23NorocoChristoffer Askheim, Andreas Askheim, Askheim, Per-Anders  Arvidson137
24Østre Skjebergdal StorgjeddelagMartin Josefsson, Jan Øivind Haugen137
25IseThomas Bernhus133
26EliasLars Henry Eliassen, Ann Kristin Eliassen, Oda Eline Eliassen (barn)128
27VarteigFredrik Grythe, Marius Vikeby
28Lars- JerkelitenLars Peder Larsen
29SandbakkenAleksander sKogen, David Olsen
30KrokodilleAtle Høidalen, Heidi Smedsrud Hansen
31ParebåtenOle Jørgen Aarnes, Lars Petter Didrichsen
32HøydahlJørgen Høydahl, Stian Høydahl

 

Resultater Nedre Glomma Gjeddefestival 2017 -Individuelt Barn
PlassTeam:NavnLengde
1Popper’sJosefine Arnesen98.0Barn
2SlimpurkaEmil Borgaas80.0Barn
3EliasOda Eline Eliassen73.0Barn

 

Resultater Nedre Glomma Gjeddefestival 2017 -Individuelt Junior
PlassTeam:NavnLengde
1Evja  Pikers 2Linus Arnesen113.0Junior
2TurboTruls Johanessen66.0Junior
3TurboSimen Signebøen64.0Junior

 

Resultater Nedre Glomma Gjeddefestival 2017 -Individuelt Åpen Klasse
Plass:Team:NavnLengde
1Evja  Pikers 2Linus Arnesen113.0
 2FrykenTed Sørlie112.0
3AmbulansenTed Olsen111.0
4StorgjeddaDaniel Pedersen110.0
5FirepitkFredrik Hagen107
6M & MGeir Thorvaldsen105.0
7StorgjeddaStian Støa Johannesen100.0
8PikesmenTore Bjørn Johnsen98
9Popper’sThomas Arnesen98
10Popper’sJosefine Arnesen98.0Barn
0Perfect HookingThomas Aarum97
12Perfect HookingHåkon Dahl95
13FrykenAndreas  Thorbjørnsen94.0
14FirepitkChrister Berg Johansen93
15KystvaktaTrond Skjelle89
16LuddeJonatan Stensrud89.0
17No WorriesJens-Otto Eliassen88.0
18FishbustersAdam Wansacz84.0
19RiverpigsAli Yusuf Hussin83.0
20Evja Pikers 2Jørgen Arnesen82
21SlimpurkaEmil Borgaas80.0Barn
22KystvaktaMarius Olafsen77.0
23JerkelitenStian  Bjørglund77
24PikesmenChrister Martinsen76
25M & MMorten Martiniussen76.0
26BånnfastKjell Bøe75.0
27Østre Skjerbdal StorgjeddelagJan Øivind Haugen73.0
28EliasOda Eline Eliassen73.0Barn
29SamenAki Paltto71.0
30FishbustersLukas Maston71.0
31FishbustersBoguslaw Turczynowicz70.0
32NorocoPer-Anders Arvidson70.0
33VannulvenBenedicte Tangeland68
34JerkelitenKristofffer Bjørglund68
0IseThomas Bernhus67.0
36SlimpurkaTor I Borgaas67.0
37AndersenEspen Andersen66.0
38TurboTruls Johanessen66.0Junior
39AndersenGeir Andersen65
40SlimpurkaJon Borgaas65.0
41Evja Pikers 1Kristian Navestad65.0
42TurboSimen Signebøen64.0Junior
43Evja Pikers 1Lars-Jørgen Karlsen63.0
44SamenEskil Persen61.0
45LuddeMats Larsson61.0
46RiverpigsHelge Norvang59.0
47No WorriesMonica  Pettersen58.0
48BånnfastKenneth Henriksen57.0
49EliasAnn Kristin Eliassen55
50SlimpurkaLinn Borgaas55.0
51No WorriesLars-Otto Eliassen 54.0
52HøydahlJørgen Høydahl
53HøydahlStian Høydahl
54VannulvenJack Moe
55VannulvenTommy Jørgensen
56EliasLars Henry Eliassen
57SamenCamilla Næss
58ParebåtenOle Jørgen Aarnes
59ParebåtenLars Petter Didrichsen
60KrokodilleAtle Høidalen
61KrokodilleHeide Smedsrud Hansen
62Østre Skjerbdal StorgjeddelagMartin Josefsson
63SandbakkenAlexander Skogen
64SandbakkenDavid Olsen
65Lars – JerkelitenLars Peder Larsen
66VarteigMarius Vikebye
67VarteigFredrik Grythe
51PikesmenBjørn Martinsen
69StorgjeddaSteffen Pedersen
70NorocoChristoffer Askheim
71NorocoAnders Askheim

Fiskekultiveringsdugnad i Solbergbekken søndag 25.september

http://www.njff.no/fylkeslag/ostfold/lokallag/skjeberg/Sider/solbergbekken.aspx

Resultater Klubbmesterskap i Sjøørret 2016

http://www.njff.no/fylkeslag/ostfold/lokallag/skjeberg/Sider/resultater-klubbmesterskap.aspx

Klubbmesterskap i sjøørretfiske torsdag 28. april

http://www.njff.no/fylkeslag/ostfold/lokallag/skjeberg/Sider/sj%C3%B8%C3%B8rret2016.aspx


 

Havfisketur til Drøbak lørdag 28.november

http://www.njff.no/ostfold/skjeberg/Sider/HavfiskeDrobak2015.aspx


 

Dugnad i Hornesbekken lørdag 26.september

http://www.njff.no/ostfold/skjeberg/Sider/dugnadhornes.aspx


 

http://www.njff.no/ostfold/skjeberg/Sider/Klubbmesterskap-sjooret.aspx


 

Klubbmesterskap i Sjøørrettfiske mandag 20. April:

http://www.njff.no/ostfold/skjeberg/Sider/Klubbmesterskap-sjooret.aspx


 

Resultater Klubbmesterskap isfiske 2015:

http://www.njff.no/ostfold/skjeberg/Sider/Resultater-Klubbmesterskap-isfiske.aspx


 

​​​Skjeberg OJFF arrangerer klubbmesterskap i isfiske lørdag 14. februar:

http://www.njff.no/fylkeslag/ostfold/lokallag/skjeberg/Sider/Klubbmesterskap-isfiske.asp


 

Se siste info fra Fiskeavdelingen her:


 

- Annonse -
NJFFs Samarbeidspartnere
Gjensidige
Svorka
Sportsmans Pride
Thon Hotels
Langseth Advokatfirma DA
Din Tur
Hørselslaben
Norges Jeger- og Fiskerforbund har en rekke sentrale samarbeidspartnere som du drar nytte av. Klikk på logoene for å se våre medlemstilbud.
Copyright © 2013 - 2017 Norges Jeger- og Fiskerforbund
Lokalforeninger tilsluttet Norges Jeger- og Fiskerforbund har redaksjonelt ansvar for innhold de publiserer på sine respektive nettsider i NJFF-portalen.