Om oss
TG
Publisert 08.02.2016 15:04
Oppdatert 14.05.2020 13:04

​​​​​​​​​​​​​​​​​NJFF-Rogaland

Gamle Jåttåvågen 67

4020 Stavanger

 Tlf 90928726 *  rogaland@njff.no  *  Bank: 3211.07.03677  *  Org.nr: 984 990 715

Ansatte:

​Fylkessekretær Tore Gilje Stavanger ​90928726rogaland@njff.no


Friluftsveileder



Fredrik Fugelli Stavanger 93 01 65 24
fredrik.fugelli@njff.no​



Styret:

​Fylkesleder Terje Havsø          ​Egersund ​91 66 95 59  terje.havso@gmail.com
​Nestleder  ​Tore Skogen  ​Forus  ​91 55 83 30 Tore.skogen@emerson.com
​Sekretær Lise Dalen Sandnes 91 53 01 81 lisedalen@hotmail.com
​Kasserer ​Ole Åfløy ​Bryne  ​99 02 10 27​ ​ole.afloy@lyse.net
​Ungdomsansvarlig Anita Nygård


Nedre Vats
 ​90 82 40 79aninyg@hotmail.com
​​KvinnekontaktRagnhild Ottesen
Stavanger
​41 30 57 68
ragnhild.ottesen@uis.no​

​1. VaravalgtTor Helge Bjorheim ​Kleppe91 34 55 01
tor.helge.bjorheim@tine.no
​2. Varavalgt Oddvar Vermedal           ​Sandnes 90 89 94 74             odvermed@online.no  

Fagutvalg Fisk:  

Utvalgsleder ​Knut Ståle Eriksen ​Stavanger ​90 15 31 96kneriks@eqinor.com
​Medlem Anders Grøndahl ​Hauge i Dalane 91350355anders.grondahl@dabb.no
​Medlem ​Roar Eik ​Stavanger ​97082913roar.eik@lyse.net
​Varavalgt ​Kjetil Østbø ​Stavanger ​90 11 96 18 hanse375@gmail.com

 Fagutvalg Jakt:

Utvalgsleder​Roger Lagård
Eigersund41 41 08 08roger@norron.no
​MedlemBjørnar Høie
​Sola ​95990893 bjer1984@gmail.com​
​MedlemKnut Ivar SkoglandAksdal97 01 14 55knut.ivar.skogland@gmail.com
VaravalgtJone Nærland
​Stavanger
​91 39 01 68
jone.naerland@lyse.net

Aktivitetsutvalg Ungdom:

​UtvalgslederAnita Nygård​Nedre Vats
​90 82 40 79
aninyg@hotmail.com

​MedlemYngve Thomassen
Sauda
99 28 47 74
yngve.yt@gmail.com​
​MedlemMorten Dahl
Hidrasund
47 75 78 89
m.dahl1985@gmail.com
​VaravalgtBjørn Thore Hetland
 Egersund          91 17 90 61

​ Bjorn.thore@hotmail.com​

 Aktivitetsutvalg Kvinner:

​UtvalgslederRagnhild Ottesen
Stavanger
​41305768
ragnhild.ottesen@uis.no
​MedlemIrmelin ThoresenBryne47706310
irmelin.thoresen@gmail.com
​Medlem ​Ellen Hagen ​Strand ​47415022​ellen.hagen.9@gmail.com
​Varavalgt Torunn K.ThiemerVoll   90526999          ​torunn.thiemer@blockwatne.no

Aktivitetsutvalg Hagle:

UtvalgslederGeir Walland
 ​Karmøy  ​90 15 81 94geir@1210.no
​Medlem ​Geir Aas ​Stavanger ​90 78 80 53 geir.aas​@varenergi.no
​Medlem ​Stian Eikåsen  ​Bryne  98 25 97 04stian@bls-as.no
​Varavalgt
Bjørn Thore Hetland
Egersund 91 17 90 61 Bjorn.thore@hotmail.com​           

 Aktivitetsutvalg Rifle:

​Utvalgsleder
​Rune Aasheim
​Karmøy
​90 02 3961
​runaasheim@gmail.com
​Medlem
​Bengt Oftedal
​Voll
​90 84 68 12
​bength@oftedal.com
​Medlem
​Per Frode Halsnes
Haugesund
​90 20 48 49
​pfhalsnes@gmail.com
​Varavalgt
​Odd Meyer Løgevik
Hauge i Dalane
​92 24 38 69
​odd.meyer.logevik@dabb.no

Fagutvalg Jakthund:

​​Utvalgsleder
​Egil O. Årstad
​Egersund
​90 83 00 25
​egil.aarstad@gmail.com
​Medlem
​Janne Svihus
​Figgjo
​91 61 17 29
​janne.svihus@gmail.com
​Medlem
​Tom Kjetil Ims
​Kvernaland
​90 78 28 34
​tki@haakull.no
​varavalgt
​Tor Ole R. Havsø
​Ræge
​97 55 17 30
​t-otti@online.no


Fylkesinstruktører:

​Ettersøk ​Ida Sollie ​Kvernaland ​40 49 69 85idasollie@gmail.com
​Aversjon ​Alf Reidar Eik ​Eigersund ​41308716​alreie@frisurf.no
​Hagleskyting ​Jan Inge Hammer ​Tysvær ​92253838janingehammer@gmail.com
​Rifleskyting Oddbjørn Voll ​Hafrsfjord ​48 89 33 88

oddbjorn.voll@jotun.no

​Fluekasting
​Kåre Lye
​Ålgård
​47332002
​kaare@okbad.no
​​Organisasjon
​Kjell Ove Våg
​Kopervik
​90 51 71 59
​kov@njff.no


Valgkomiteen 2021:

​Leder
Roger Lagård
 ​Egersund  ​41410808roger@norron.no

 

​Medlem
Ellen Marie Hagevik
Tysvær
​91633866
ellenmariehagevik@gmail.com
​Medlem
​Kurt Mydland
​Sokndal
​99510810
​kurt.mydland@dabb.no

​Vara
​Bjørnar Høie
Sola
​95990893
​bjer1984@gmail.com


 

​​

Styreverv
- Annonse -
NJFFs Samarbeidspartnere
Gjensidige
Svorka
Sportsmans Pride
Thon Hotels
Langseth Advokatfirma DA
Din Tur
Hørselslaben
Norges Jeger- og Fiskerforbund har en rekke sentrale samarbeidspartnere som du drar nytte av. Klikk på logoene for å se våre medlemstilbud.
Copyright © 2013 - 2017 Norges Jeger- og Fiskerforbund
Lokalforeninger tilsluttet Norges Jeger- og Fiskerforbund har redaksjonelt ansvar for innhold de publiserer på sine respektive nettsider i NJFF-portalen.