ADRESSELISTE
Publisert 18.02.2016 23:39
Oppdatert 11.11.2019 10:16

​​​​​​​​​​​​​NJFF Sogn og Fjordane

Heggjedalen 16, 6823 Sandane. Tlf. 970 76 702, sognogfjordane@njff.no
Bank: 3710.11.42737    *    Org.nr: 975 68 29 00
Facebook: "NJFF Sogn og Fjordane"    *    "NJFF Jenter jakt og fiske (Sogn og Fjordane)"
Instagram: njffsognogfjordane        Twitter: @NJFF_SF
Grasrotandel, sms: GRASROTANDELEN 975682900 til 2020    *    Grasrotandel, strekkode: 32774975682900

Fylkesstyret:

Leiar: Alf Erik Røyrvik
Hyen
​95 88 94 75
roeyrvik@yahoo no
Nestleiar/ sekr: ​Henning HaugholtTansøy
​90 59 60 50

henning.haugholt@gmail.com ​
Kasserar: ​Ingunn Loen SundeFlorø95 17 68 07loe_su@hotmail.com
​Ungdomsansv.:Torger EimhjellenHyen97 03 92 28torger_eimhjellen@hotmail.com
Kvinnekontakt:Wenche Johanne HendenHopland95 80 00 56wjohahe@gmail.com
Fagansvarleg Fisk: Dag Ståle LeivdalEid

92 43 05 25

dagstale@outlook.com​​
Fagansvarleg vilt
Geir  Haukaas​Førde 99 70 60 89​ghaukaas@yahoo.no
1. vara: ​Vidar MoenØvre Årdal91 38 86 42vid-moen@online.no
2. vara/ Fagansvarleg HundMaria Sivertstøl​​Førde
95 08 89 16mariasivertstl@gmail.com​ 


Valnemnd og revisorar: 

Leiar valnemnd: Morten Jacobsen
Vik 
90 10 86 31
morten@vik-jfl.no
Valnemnd:  Lasse NedrebergStryn
48 21 42 11
lassenedreberg@hotmail.com
Valnemnd: ​Torunn RyggFørde
90 56 52 27

torunnrygg@hotmail.com 
Revisor 1:Jarle Sognnes
Florø
40 47 33 47
sognnes@online.no ​
Revisor 2:​Kåre Stokkevåg​Førde​97 99 90 02kaare62@hotmail.no
Revisor, vara:​Øyvind Hopland ​Stryn​90 85 14 47ohopl@frisurf.no


Trofédommar: 

Hjortedyr, skalleKnut Øyvind Marås​Skjolden​48 28 25 18knutoeyv@online. 
Hjortedyr, skalle
​​Vidar Aa. Djupvik Årdal i Jølster 48 18 87 06vidar@vest-trofe.no


Fylkesinstruktørar: 

​FI Ettersøk​Rudi Sønnervik ​Førde​97 10 36 39rudi.sonnervik@enivest.net
FI Jakthunddressur​​Rudi Sønnervik​Førde​97 10 36 39rudi.sonnervik@enivest.net
​Organisasjon​s-
kontakt
Bjarne Huseklepp​Guddal​47 60 62 40bjhusekl@online.no
FI FlugekastingBrede Berglund​Selje​40 82 90 85brandstaur@gmail.com​ ​


 Fuglehundutval: 

Leiar: ​Bertil Olsbø​Nordfjordeid​97 61 07 64olsboe86@hotmail.com
Øyvind Sagmo
Svelgen
90 72 84 17
oivind.sagmo@elkem.no
Jonas HildingFørde​jonasnjosen@hotmail.com  


Jakthund- og ettersøksutval: 

Leiar:
Bjørn H Marthinussen​Bremanger ​95 16 47 66bhm@bremanger.kommune.no
​Leif Magne Aarnes​Fø​rde​95 87 56 81​​leif.magne.aarnes@sfj.no​  
​Rudi SønnervikFørde
97 10 36 39
rudi.sonnervik@enivest.net


Jaktskyttarutval:

Leiar: ​Svein Inge Lundheim​Leikanger​90 60 52 67svein.inge.lundheim@sogn.no
​Atle Lunde​Skei​97 50 56 20ahlunde@online.no
​Per Gunnestad​Gaupne​95 70 35 60p-gunne@online.no
Atle ØdegårdEid
90 02 27 44
​90022744@online.no​ 


Jenteutval:

Leiar: Wenche Henden​Hopland95 80 00 56wjohahe@gmail.com
​Marte Bergum Hansen​Hafslo47 41 44 79marte_bergum@hotmail.com​ 
​Marit Haram Vannes​Balestrand​90 01 59 91mpvannes@online.no
​Randi Alsaker​Stryn​97 51 60 04randi.alsaker@enivest.net
​Aslaug Hjartholm FrivikFørde​91 13 00 33 ah-frivi@online.no 


Ungdomsutval:

Leiar: Torger Eimhjellen​Hyen97 03 92 28torger_eimhjellen@hotmail.com
​August Evensen​Luster ​95 41 51 11august.evensen@gmail.com
Geir Ove DvergsdalFjærland​97 68 02 86geo​dverg@gmail.com

​Brede Seim​Sandane​41 69 77 53dyrlegeseim@gmail.com​ 


Arnt Bjarne Sæterlid
​​Florø
91 54 49 62
arnt.bjarne.landoy@hotmail.no


Tilsette:

Fylkessekretær​Reidun Solberg Seim​Sandane​97 07 67 02sognogfjordane@njff.no
Kontaktperson
Jakt & Fiske
​Atle Skjelde​Voss​91 62 69 77atskjel@online.no



 

​​
 

Styreverv
- Annonse -
NJFFs Samarbeidspartnere
Gjensidige
Svorka
Sportsmans Pride
Thon Hotels
Langseth Advokatfirma DA
Big Fish Adventure
Din Tur
Hørselslaben
Norges Jeger- og Fiskerforbund har en rekke sentrale samarbeidspartnere som du drar nytte av. Klikk på logoene for å se våre medlemstilbud.
Copyright © 2013 - 2017 Norges Jeger- og Fiskerforbund
Lokalforeninger tilsluttet Norges Jeger- og Fiskerforbund har redaksjonelt ansvar for innhold de publiserer på sine respektive nettsider i NJFF-portalen.