Styresammensetning og utvalgsledere MJFF 2018
Berit Esp Sundal
Publisert 10.04.2018 17:36
Oppdatert 12.06.2018 16:43

​Styret



 

Leder

Steinar Myhren

93022813​

steinar.myhren@gmail.com

Nestleder

Erik Hollakleiv

90067007​

erik.hollakleiv@hogia.no

​​Kasserer

Ove Grøtheim

93461250

ovg@live.no

Sekretær

Ellinor Sannes

91521602

ellsanne@online.no

Medlem

Frode Aune

92015612

frode@olesivertsen.no

Medlem

Gunnar Stenmo Overbye

90675661

gunov@trondelagfylke.no

Varamedlem

Ingebjørn Johansen

91801400

ingebjorn.johansen@gmail.com




 

Leder Jaktutvalget

Gunnar Stenmo Overbye

90675661

gunov@trondelagfylke.no

Leder Leirdueutvalget

Marius Riaunet

45222710

mariusriaunet@gmail.com

Leder Elgbaneutvalget

Steinar Myhren

93022813

steinar.myhren@gmail.com

Leder Fiskeutvalget

Roger Hemmingsen

92807177

roge-hem@online.no

Leder Hundeutvalget

Eirik Tranaas Vannebo

97126197

eirik.vannebo@gmail.com

Leder Ungdomsutvalget

Brage Kvålsvoll

99217295

brage.kvalsvoll@veidekke.no

Leder Kvinneutvalget

Berit Esp Sundal

91672524

essundal@online.no

Leder Husutvalget

Kjell Tore Vikvald

90897440

kjevik@trondelagfylke.no

Leder Studieutvalget

Arvid Bjørnbeth

46895013

arvid.bjornbeth@outlook.com

Leder Håndvåpenutvalget

Arild Granmo

91676926

arild.granmo@tine.no

WEB- ansvarlig

Berit Esp Sundal

91672524

essundal@online.no

Del på Facebook Del på facebook
- Annonse -
Herlet Tech
NJFFs Samarbeidspartnere
Gjensidige
Svorka
Sportsmans Pride
Thon Hotels
Langseth Advokatfirma DA
Norges Jeger- og Fiskerforbund har en rekke sentrale samarbeidspartnere som du drar nytte av. Klikk på logoene for å se våre medlemstilbud.
Copyright © 2013 - 2017 Norges Jeger- og Fiskerforbund
Lokalforeninger tilsluttet Norges Jeger- og Fiskerforbund har redaksjonelt ansvar for innhold de publiserer på sine respektive nettsider i NJFF-portalen.