Styreverv
Velkommen til vårt lokallag
Publisert 08.02.2016 13:51
Oppdatert 06.04.2021 17:03

​​​​​​​​​​​​​​​Her finner du kontaktinformasjon og aktivitetstilbud.

 

Vedtekter for Trondheim JFF:

Vedtekter TJFF.pdf

Nedenfor finner du en oversikt over medlemmene i styret.
Du kan sende en e-post til lokallaget, eller kontakte styremedlemmer som er tilgjengelige på epost eller telefon.​

Navn Verv E-post Mobil
Sanimir Handanagic
Leder leder@tjff.no​ ​992 74 904​
Ida Marie Herre
Nestledernestleder@tjff.no916 19 040

Kristin Therese Gustafson Sekretær sekreter@tjff.no
​922 05 077
Lars Kleveland Kasserer kasserer@tjff.no​ 951 91 090
Espen Blomlie
Leder Lerdueutvalget lerdue@tjff.no924 39 211
Geir Lasse Aune Leder Rifleutvalget geir.lasse.aune@gmail.com
932 10 070
Are Haugan Reiersen
Leder Jaktutvalget jakt@tjff.no 
464 70 136
Gabrielle Cappelen Leder Hundeutvalgethund@tjff.no
979 80 774
Monica Eintrø
Leder Jenteutvalgetjenter@tjff.no​

Kent Terje Stegavik Leder Fiskeutvalg fisk@tjff.no 952 85 810
Odd Harald​ Bolgnes Leder Jegerprøven obolgnes@online.no 481 58 787
 
 



​​​
​Kristin Therese Gustafson ​Web-ansvarligsekreter@tjff.no
922 05 077
Christensen, Kjell J. Studieansvarlig

Nederst finner du en oversikt over foreningens aktivitetstilbud, samt hvilke kategorier og priser som gjelder for medlemskap i lokallaget.​


 

​​


 

- Annonse -
Axel Bruun
Jakt og Fiske skolen
NJFFs Samarbeidspartnere
Gjensidige
Sportsmans Pride
Thon Hotels
Langseth Advokatfirma DA
Din Tur
Hørselslaben
Norges Jeger- og Fiskerforbund har en rekke sentrale samarbeidspartnere som du drar nytte av. Klikk på logoene for å se våre medlemstilbud.
Copyright © 2013 - 2021 Norges Jeger- og Fiskerforbund
Lokalforeninger tilsluttet Norges Jeger- og Fiskerforbund har redaksjonelt ansvar for innhold de publiserer på sine respektive nettsider i NJFF-portalen.