Styreverv
Velkommen til vårt lokallag
Publisert 08.02.2016 13:51
Oppdatert 28.02.2018 07:12

​​​​​​Her finner du kontaktinformasjon og aktivitetstilbud.

 

Vedtekter for Trondheim JFF:

Vedtekter TJFF.pdf

Nedenfor finner du en oversikt over medlemmene i styret.
Du kan sende en e-post til lokallaget, eller kontakte styremedlemmer som er tilgjengelige på epost eller telefon.​

Navn Verv E-post Mobil
                  Tomas Amdahl Leder leder@tjff.no​                   47683008
Sanimir Handanagic Nestledernestleder@tjff.no 99274904
Kristin Therese Gustafson Sekretær sekretar@tjff.no​
​92205077
Lars Kleveland Kasserer kasserer@tjff.no​ 951 91 090
Morten Imbsen Leder Lerdueutvalget lerdue@tjff.no 932 10 574
Geir Lasse Aune Leder Rifleutvalget rifle@tjff.no

932 10 070
Sivert Storø Leder Jaktutvalget jakt@tjff.no  943 03 342
Gabrielle Cappelen Leder Hundeutvalgethund@tjff.no

979 80 774
Lise Kvande Farstad Leder Jenteutvalgetjenter@tjff.no

454 72 667​
Kent Terje Stegavik Leder Fiskeutvalg fisk@tjff.no 952 85 810
Odd Harald​ Bolgnes Leder Jegerprøven obolgnes@online.no 481 58 787
  
Gabrielle Cappelen Barne- og ungdomsansvarlig
979 80 774
​Kristin Therese Gustafson ​Web-ansvarlig​sekretar@tjff.no

92205077

Christensen, Kjell J. Studieansvarlig

Nederst finner du en oversikt over foreningens aktivitetstilbud, samt hvilke kategorier og priser som gjelder for medlemskap i lokallaget.​


 

​​


 

Del på Facebook Del på facebook
- Annonse -
Axel Bruun
Jakt og Fiske skolen
NJFFs Samarbeidspartnere
Gjensidige
Svorka
Sportsmans Pride
Thon Hotels
Langseth Advokatfirma DA
Big Fish Adventure
Norges Jeger- og Fiskerforbund har en rekke sentrale samarbeidspartnere som du drar nytte av. Klikk på logoene for å se våre medlemstilbud.
Copyright © 2013 - 2017 Norges Jeger- og Fiskerforbund
Lokalforeninger tilsluttet Norges Jeger- og Fiskerforbund har redaksjonelt ansvar for innhold de publiserer på sine respektive nettsider i NJFF-portalen.