Om oss
Kurt Bøckman Gschib
Publisert 08.02.2016 10:11
Oppdatert 03.06.2019 14:09
Velkommen til vårt lokallag! TJFF har lokaler i Speiderhuset i Petersborggata 31. Her finner du kontaktinformasjon og aktivitetstilbud.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

LederØyvind Hilmarsenhilmoy@hotmail.com 95476154
NestlederRune Finsås EinremRune.einrem@uit.no90922072
StyremedlemPer Ivar Gamst
Per.gamst@dsb.no 
KassererIvar Edvin Olsenivar@oli.no41446580
SekretærKurt Bøckman Gschibkgschib@yahoo.com913 63511
1. varaWiggo Gamst
wiggoga@online.no

95773812
2. vara Kjell Arne Henriksenkah981@hotmail.com95788150





​​​Kontaktinforma​sjon​​​ ut​val​gsledere

StillingNavnEpostTlf
Småviltutvalget Siri Sollied Madsensiri-sollied@hotmail.com 97549121
RifleutvalgetTrygve ÅsvestadTrygve@polar-seafood.no 91341105
JegerprøveutvalgetRune Finsås Einrem rune.einrem@uit.no 90922072
HytteutvalgetØystein Pettersenoystein@sjomatgleder.no 90959336
UngdomsutvalgetAnders Einung Hansentromsojffungdom@gmail.com99495886
KvinneutvalgetIngrid Frenningingrid.frenning@uit.no  41414778
LerdueutvalgetKurt Arild Kaspersenkurtkaspersen@gmail.com90943190




Utvalgsmedlemmer  

Jegerprøveutvalget


 

Rune Finsås Einrem
Benn Molund
Øystein Overrein
LeirdueutvalgetKurt Arild Kaspersen
Freddy Lillevik
Iver Martens
Øystein Pedersen
Tove Anderson

Ungdomsutvalget


 

Anders Einung Hansen
Glenn Sture Sandnes
Malin Waage

Småviltutvalget


 

Siri Sollied Madsen
Ellen Sørem
Paul Aandahl
KvinneutvalgetIngrid Frenning
Tove Andersson   
Merete Ryen
RifleutvalgetTrygve Åsvestad
Kjell-Arne Henriksen
Arthur Revhaug
Tor Arve Grothle
Hytteutvalget

Øystein Pettersen

Øyvind Haugland

Edmond Hansen

 

RevisorStein Ivar Antonsen
Sverre Martens
Valgkomite

Even Jørgensen

Matthias Sandvik

Nina Einem

Skytebaneutvalget



Wiggo Gamst
Per Ivar Gamst
Kurt Kaspersen
Øyvind Hilmarsen



​​

Hyttetilsyn
 
Jøvikstua:
Lene Seuthe
Øystein Pettersen
Edmond Hansen
Øystein Overrein
 
Malangshytta:
Ole Johan Tennvassås
 
Elvestuen:
Simon Kolsum
Freddy Lillevik
Odd Knut Thorsen
 
Molnes:
Ivar Olsen
Øyvind Haugland
Kjerstin Sato Nordengen
 
Straumshytta:
Roger Tømmerholen
Gunnar Johansen
Steinar Lagesen
 
Jegerstø:
Jean- Claude Burri
Heli Routti
 
Nordkvaløya:
Johannes Bøyum
Mathias Sandvik Berg
Eirik Henriksen​


 


 


 



 


 

 


 


 


Styreverv
- Annonse -
NJFFs Samarbeidspartnere
Gjensidige
Svorka
Sportsmans Pride
Thon Hotels
Langseth Advokatfirma DA
Big Fish Adventure
Din Tur
Norges Jeger- og Fiskerforbund har en rekke sentrale samarbeidspartnere som du drar nytte av. Klikk på logoene for å se våre medlemstilbud.
Copyright © 2013 - 2017 Norges Jeger- og Fiskerforbund
Lokalforeninger tilsluttet Norges Jeger- og Fiskerforbund har redaksjonelt ansvar for innhold de publiserer på sine respektive nettsider i NJFF-portalen.