Om oss
Freddy Lillevik
Publisert 08.02.2016 10:11
Oppdatert 09.08.2018 14:17
Velkommen til vårt lokallag! TJFF har lokaler i Speiderhuset i Petersborggata 31. Her finner du kontaktinformasjon og aktivitetstilbud.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Leder

​Simon Kolsum

kolsum.simon@gmail.com 

97051046​

​Styremedlem

​Merete Ryen 

ryenme​rete@gmail.com​

​99417944

​Kasserer

Ivar Edvin Olsen

​ivar@oli.no

​41446580

​Sekretær

Kurt Bøckman Gschib
​​kgschib@yahoo.com
​913 63511​

​1. vara

​​Wiggo Gamst

wiggoga@online.no​


95773812

​2. vara 

​Kjell Arne Henriksen​kah981@hotmail.com

​95788150

​​​Kontaktinforma​sjon​​​ ut​val​gsledere


Stilling

​Navn

​Epost

​Tlf

​Fiskeutvalget

​Andre Skrivervik

andre.skrivervik@gmail.com

​90887782

​Småviltutvalget​

Siri Sollied Madsen

siri-sollied@hotmail.com​​

​97549121

​Rifleutvalget

​Benn Molund

Molund.benn@gmail.com

​99616831

​Jegerprøveutvalget

Rune Finsås Einrem​​rune.einrem@uit.no​
​​90922072​

​Hytteutvalget

Øystein Pettersen


oystein@sjomatgleder.no​


​​90959336

​Ungdomsutvalget

​Anders Einung Hansen

tromsojffungdom@gmail.com

​99495886

​Kvinneutvalget

​Ingrid Frenning

​ingrid.frenning@uit.no​ 

​41414778


 

​Lerdueutvalget

​Kurt Arild Kaspersen

kurtkaspersen@gmail.com

​90943190​





​​Utvalgsmed​le​​​mmer​​  ​


Jegerprøveutvalget


 

 

Benn Molund
Oddvar Hagen



Leirdueutvalget

 



Kurt Arild Kaspersen
Freddy Lillevik
Iver Martens
Øystein Pedersen


 


 

 

Fiskeutvalget

 

Andre Skrivervik
Linnea Nordstrom 
Tom Fries​

 

 


 


Ungdomsutvalget


 


Anders Einung Hansen
Mathias Sandvik Berg
Sondre Beck Sletten
Amund Hagen Kristiansen



 

Småviltutvalget


 

Siri Sollied Madsen
Ellen Sørem
Paul Aandahl



 

Kontaktutvalget

Øystein Overrein

Kvinneutvalget


Ingrid Frenning
Tove Andersson   
Merete Ryen


Rifleutvalget


Benn Molund
Kjell-Arne Henriksen
Kjell Arne Thomassen





Hytteutvalget




Leder Øystein Pettersen

Edmond Hansen
Kristin Sommerseth Johansen
Øyvind Haugland


 

Revisor

Stein Ivar Antonsen
Sverre Martens


 

Valgkomite

PO Kolsum

      




Skytebaneutvalget​




Wiggo Gamst
Per Ivar Gamst
Kurt Kaspersen
Øystein Overrein

 


 


 



 


 

 

Hyt​​t​​etilsyn​​ 



Hyttetilsyn Elvestua



 

Simon Kolsum
Odd Knut Thoresen
Freddy Lillevik​


 






Hyttetilsyn Jøvikstua



Øystein Overrein
Øystein Pettersen
Edmond Hansen


 




 



Hyttetilsyn Molnes

Ivar Olsen
Øyvind Haugland​




Hyttetilsyn Malangshytta


Kristin Sommerseth Johansen
Ole Johan Tennvassås

 


Hyttetilsyn Nordkvaløya


Johannes Bøyum​
Mathias S. Berg
Eirik Henriksen


 


Hyttetilsyn Straumshytta​


 

Lagesen Steinar
Gunnar Johansen​
Roger Tømmerholen


 





 


 

Naustet


 

 Heli Routi
Jean Claude Burri​

 

​​

 

 


 

Styreverv
Del på Facebook Del på facebook
- Annonse -
NJFFs Samarbeidspartnere
Gjensidige
Svorka
Sportsmans Pride
Thon Hotels
Langseth Advokatfirma DA
Big Fish Adventure
Din Tur
Norges Jeger- og Fiskerforbund har en rekke sentrale samarbeidspartnere som du drar nytte av. Klikk på logoene for å se våre medlemstilbud.
Copyright © 2013 - 2017 Norges Jeger- og Fiskerforbund
Lokalforeninger tilsluttet Norges Jeger- og Fiskerforbund har redaksjonelt ansvar for innhold de publiserer på sine respektive nettsider i NJFF-portalen.