Styret og andre kontaktpersoner 2019
Publisert 07.02.2016 23:36
Oppdatert 02.03.2020 19:04

​​​​​​​​​​​Leder

Jan Dalen, 970 72 203, Leder@sandefjordjff.no

Nestleder

Jan Erik Pedersen, 908 93 652, Nestleder@sandefjordjff.no

Kasserer

Ben-Levi Jensen, Kasserer@sandefjordjff.no

Sekretær

Tina C Andreassen, 90035493, sekretaer@sandefjordjff.no

Styremedl./Studieleder

Thomas Vibeto, 908 82 833, studieleder@sandefjordjff.no

1. Varamedlem 

Gro Karstensen 478 92 371,

Fiskeutvalget

Raimon Igelkjøn, 913 68 735, fiskeutvalget@sandefjordjff.no​​

Vara: Tor Inge Baldersheim

Jaktutvalget​

Leder: Geir Arne Hegge, 406 08 555, Jaktutvalget@sandefjordjff.no
Vara: Guro Brand

Hundeutvalget

Leder: Terje Skalleberg, 913 43 096 hundeutvalget@sandefjordjff.no​
Vara: Trond Harald Olafsen


Ungdomsutvalget

Martin Tobias Folden/Runar Dalen​, 400 48 770
Vara: Morten Andersen

Jenteutvalget

Leder: Annik Wågnes, 917 44 219, Jenteutvalget@sandefjordjff.no
Vara: Vibeke Bredal

Medlem: Anne-Helen T. Sørlie

Seniorutvalget
Leder: Børre Skontorp seniorutvalg@sandefjordjff.no
Vara: Finn Moe
Medlem: Alf Sogn

​Leder Informasjonsutvalget
Andreas Orerød, 99 02 38 60 infoutvalg​​@sandefjordjff.no
Vara Tina Andreassen, 90 03 54 93, Tina.charlotte.andreassen@sandefjordjff.no
Medlem: Tore Christensen

- Annonse -
NJFFs Samarbeidspartnere
Gjensidige
Svorka
Sportsmans Pride
Thon Hotels
Langseth Advokatfirma DA
Din Tur
Hørselslaben
Norges Jeger- og Fiskerforbund har en rekke sentrale samarbeidspartnere som du drar nytte av. Klikk på logoene for å se våre medlemstilbud.
Copyright © 2013 - 2017 Norges Jeger- og Fiskerforbund
Lokalforeninger tilsluttet Norges Jeger- og Fiskerforbund har redaksjonelt ansvar for innhold de publiserer på sine respektive nettsider i NJFF-portalen.