Styret og andre kontaktpersoner 2019
Publisert 07.02.2016 23:36
Oppdatert 05.09.2019 08:44

​​​​​​​​​​​Leder

Tor Inge Baldersheim, 90119247, Leder@sandefjordjff.no

Nestleder

Jan Erik Pedersen, 908 93 652, Nestleder@sandefjordjff.no

Kasserer

Ben-Levi Jensen, Kasserer@sandefjordjff.no

Sekretær

Tina C Andreassen, 90035493, sekretaer@sandefjordjff.no

Styremedl./Studieleder

Thomas Vibeto, 908 82 833, studieleder@sandefjordjff.no

1. Varamedlem 

Gro Karstensen 478 92 371,

Fiskeutvalget

Raimon Igelkjøn, 913 68 735, fiskeutvalget@sandefjordjff.no​

Vara:Knut Arvid Numme

Jaktutvalget​

Leder: Geir Arne Hegge, 406 08 555, Jaktutvalget@sandefjordjff.no

Vara: Guro Brand

Hundeutvalget

Leder: Terje Skalleberg, 913 43 096, 

hundeutvalget@sandefjordjff.no​

Ungdomsutvalget

Vegard Skalleberg Rindal / Martin Tobias Folden
913 78 267 /400 48 770

Vara: Janne Hauane

Jenteutvalget

Leder: Annik Wågnes, 917 44 219, Jenteutvalget@sandefjordjff.no

Vara: Eva Theresa Fekete

Seniorutvalget
Leder: Børre Skontorp
Vara: Finn Moe

 

Leder Informasjonsutvalget

Andreas Orerød, 99 02 38 60 infoutvalg​​
Tina Andreassen, 90 03 54 93, Tina.charlotte.andreassen@sandefjordjff.no


- Annonse -
NJFFs Samarbeidspartnere
Gjensidige
Svorka
Sportsmans Pride
Thon Hotels
Langseth Advokatfirma DA
Big Fish Adventure
Din Tur
Hørselslaben
Norges Jeger- og Fiskerforbund har en rekke sentrale samarbeidspartnere som du drar nytte av. Klikk på logoene for å se våre medlemstilbud.
Copyright © 2013 - 2017 Norges Jeger- og Fiskerforbund
Lokalforeninger tilsluttet Norges Jeger- og Fiskerforbund har redaksjonelt ansvar for innhold de publiserer på sine respektive nettsider i NJFF-portalen.