Fylkesungdomsledere
Publisert 08.08.2016 13:01
Oppdatert 12.04.2019 13:21
Fylkesungdomsledere
neil.haakonsen@nittedal.kommune.no
Fylkesungdomslederene er et viktig bindeledd mellom foreningene og fylkeslaget. Fylkesungdomslederne leder fylkenens ungdomsutvalg og skal jobbe for aktivitet og opplæring for forbundet barn og unge.

​​​​


FylkeNavnEpostTlf
OsloNeil Haakonsen neil.haakonsen@nittedal.kommune.no91564121
BuskerudKnut Johan Ruudknut.ruud@me.com90955921
AkershusClaus Tornsbergclaus.tornsberg@gmail.com98409575
ØstfoldUlf Veidahlulfveidahl@hotmail.com90949410
VestfoldHans- Atle Rødalh-atlroe@online.no48117337
OpplandTrine Rudstaden
trinerudstaden@icloud.com
95119771
Hedmark​Simen Skavernsimen_skavern@hotmail.com94895794
TromsTrond Rasmussentrond.ingvar@gmail.com97729072
Sør- TrøndelagMartin Røsandmrosand@roros.net95831422
Nord- TrøndelagN/AN/AN/A
NordlandIvan Klevenivankleven@hotmail.com91775586
FinnmarkJohannes Skulstadjohskuls@online.no90676736
Vest- AgderJostein Abuslandjostein.abusland@live.no41429401
Aust- AgderSondre Stormosondre.stormo@gmail.com91345601
Møre og RomsdalOddbjørn Opstadoddbjops@online.no90108063
HordalandOdd R. Langhellelanghelle.o@gmail.com90613108
Sogn og FjordaneGry Helene Haukereidgry@haukereid.com
97718906
TelemarkAnita Vindheimanvin@online.no95740805
RogalandTor Arne Rasmussentar@jkn.no
47301502


Kontaktperson: NJFF-sentralt  njff@njff.no 

- Annonse -
Jakthundboka
Jakthundforsikring
NJFFs Samarbeidspartnere
Gjensidige
Svorka
Sportsmans Pride
Thon Hotels
Langseth Advokatfirma DA
Big Fish Adventure
Din Tur
Norges Jeger- og Fiskerforbund har en rekke sentrale samarbeidspartnere som du drar nytte av. Klikk på logoene for å se våre medlemstilbud.
Copyright © 2013 - 2017 Norges Jeger- og Fiskerforbund
Lokalforeninger tilsluttet Norges Jeger- og Fiskerforbund har redaksjonelt ansvar for innhold de publiserer på sine respektive nettsider i NJFF-portalen.