Vil du bli jakthundinstruktør?
Vil du legge grunnmuren for å bli jakthundinstruktør, kanskje bli en bedre hundeeier og generelt få mer kjøtt på beinet når det gjelder hund og trening?
Publisert: 07. januar 2022 kl. 14.31
Sist oppdatert: 07. januar 2022 kl. 15.16
Vil du legge grunnmuren for å bli jakthundinstruktør, kanskje bli en bedre hundeeier og generelt få mer kjøtt på beinet når det gjelder hund og trening?
Ta NJFFs 24-timers grunnkurs hos oss ! Fylkesinstruktør i dressur, Alf Disenbroen fra Østfold JFF, er ansvarlig instruktør på kurset, og det avholdes i Tjølling på klubbhytta til TJFF.
Hvis god interesse – ønsker TJFF å gjennomføre dette kurset.
Sted : Klubbhus TJFF
Tid: 26-27/2
Varighet: 7-8 timer pr. dag.
Pris Kr. 2500,- / 3000,- for ikke medlemmer.
Gi oss snarlig tilbakemelding. Meld din interesse til John-Petter Gundersen, telefon 90103351 eller Trond Nerdal 90039105.
Vi trenger minimum 5 interesserte for å gjennomføre kurset. Maks antall er 15.
Etter bestått grunnkurs, kan du gå videre for å bli instruktør i ettersøk, dressur eller aversjon.
Kurset er for alle interesserte. Pris: 2500 kr for medlemmer, 3000 kr for ikkemedlemmer. Prisen inkluderer lunsj lørdag og søndag, kaffe og te og den nye boka «Dressur av jakthunden.