Gratis fiskesommer og familiearrangement for barn og unge. Lørdag 08.08.26 kl 13:00 - 16:00 med fiske og aktiviteter som er gratis for alle som melder seg på. De som ønsker er hjertelig velkommen til å sove over på leiren fra lørdag til søndag, etter endt fiskesommer arrangement fra 13 - 16.
Fiskesommer på dagtid lørdag, og overnatting på eget initiativ i gamme eller medbrakt telt til søndag
- Vi har tilgang til å bruke 7 kanoer, 2 kajakker og 1 robåt
- Det finnes vester og flyteutstyr som kan lånes, har du selv så kan du godt ta med
- Du kan fiske, bruker aktivitetsløypa, sitte under tak i en av gammene, utespiseplassen, ved bålet eller ha en trivelig dag sammen med mange andre
- Vi byr på grillet pølse, saft og kaffe. Grillen er fyra opp og du kan også ha med deg noe å grille selv. Marsmellows til dessert byr vi på som vanlig.
- Kanskje noe å sitte på, badeklær og håndkle kan være greit om en vil ta et bad på stranda.
- Kanskje blir det også mulighet for å lage kanelsnurrer på primusen
Påmelding:
- Påmelding for fiskesommerarrangementet til Tiril Ljones Lønningen på 48038045, slik at vi vet hvor mange pølser vi trenger!
Praktisk:
- Under her ser du et enkelt kart over hvordan du kommer deg til Villmarksleieren, det tar ca. 30 minutter å gå inn til leiren
- Soveposer. liggunderlag, kvelds/frokost tar dere som vil overnatte sammen med oss selv.
- Også fiskeutstyr tar dere med selv, hør med andre som har lyst til å være med - slå dere sammen og kom på overnatting.
- Om du ikke ønsker å overnatter er det helt i orden, vi starter lørdag kl 13 og du er hjertelig velkommen til å være med på kvelden og dra hjem for å sove.
- Arrangementet er gratis.
Om Villmarksleiren
Les mer om villmarksleiren her: Tustna Idrettslag
Bilder av Tustna IL, Linn Kjøl Oldervik og Børge Pettersen