MENY hamburgermeny Close-menu button

Resultater jaktfelt Lygna 2022

Publisert 13. mars 2022 kl. 20.40

Jaktfelt Lygna                                   T.o.m lag nr.: 27 av 27
13 mars 2022                                    Søndag 13.03  Kl.: 16:30
Arr.: Tingelstad Skl                                       Filter : Alle

 

SPORTER B

Plassering

Navn

Kl

Klubb

Poeng

1

Thore LARSEN

B

Gausdal JFF

150p (122)

2

Ann Merete ANDERSEN

B

Krødsherad JFF

150p (120)

3

Hans Petter LØBERG

B

Vang JFF

150p (119)

4

Per Marius NYSTUEN

B

Bjoneroa Skl

150p (114)

5

Halfdan BRATLIEN

B

Gjøvik JFF

150p (108p)

6

Anders HAGENBORG

B

Skude JF

148p

7

Ørjan LØKKEN

B

Vestre Toten Skl

148p

8

Kjell A. BRISKODDEN

B

Torpa Jsk

148p

9

Gjermund SÆTRE

B

Skude JF

146p

------------------------ Siste premie ------------------------

10

Øyvind A. HENRIKSEN

B

Skogen Jsk

146p (108)

11

Kent Roger DALEN

B

Søndre Land Skl

146p (92)

12

Jan BAKKEN

B

Tingelstad Sk.Lag

146p

13

Aslak BAKKE

B

Torpa JSK

146p

14

Kåre Ronny SLETTEN

B

Ådal JFF

144p

15

Knut NYBAKKE

B

Gjøvik JFF

144p

16

Kjell Ivar KRISTIANSEN

B

Lunner Skl

144p

17

Birgit RØNNINGEN

B

Gausdal JFF

144p

18

Sigurd NORDSVEEN

B

Vestre Toten Skl

144p

19

Inge B. SEIGERUD

B

Skogen Jsk

143p

20

Jan Erik ANDERSEN

B

Krødsherad JFF

139p

21

Arne Magnus HUNSTAD

B

Vestre Toten Skl

138p

22

Per SKOGLUND

B

Hadeland Elgh. Klubb

138p

23

Kjell Tore FOSS

B

Gjøvik JFF

134p

24

Kjersti HAGENBORG

B

Skude JF

127p

25

Fredrik TVENGE

B

Gran JF

122p

 

 

 

Jakt B

Plassering

Navn

Kl

Klubb

Poeng

1

Olav KIRKERUD

JB

Snertingdal JFF

150p (119)

2

Svein Harald JOHANSEN

JB

Øvre Snertingdal

150p (118)

3

Sondre PRESTKVERN

JB

Gran J.F

148p (105)

4

Sigurd LØKEN

JB

Lunner Skl

148p (103)

5

Ola LANGSLETT

JB

Hole Jf

148p (101)

6

Lars Kristian GRØNDAHL

JB

Udnes JFF

148p (100)

7

Jack WESTBØ

JB

Ådal JFF

148p (100)

8

Lars SØRUM

JB

Gjøvik JFF

148p

9

Jan Aril LIEN

JB

Brandbu JFF

146p

10

Ronny HAUGEN

JB

Øvre Snertingdal

146p (120)

11

Nikolay TORP

JB

Skogen Jsk

146p (110)

11

Dag SUKKE

JB

Sørskogbygda Jsk

146p (110)

13

Roar Hedels

JB

Sollihøgda JFF

146p (108)

14

Stian JOHANSEN

JB

Øvre Snertingdal Skl

146p (105)

15

Andreas SKAARER

JB

Blaker JFF

146p (103)

16

Lars Petter LØKEN

JB

Tingelstad Sk.Lag

146p (102)

17

Fredrik HAUG

JB

Rommedal og Vals

146p

18

Hans Inge MURUD

JB

Løiten JFF

146p

19

Roy KVISBERG

JB

Torpa

144p (101)

19

Pål STENDE

JB

Lunner Skl

144p (101)

21

Magne OMSRUD

JB

Hedalen Skl

144p (106)

22

Morten OLSTAD

JB

Gjøvik JFF

144p (98)

23

Ole Martin DYNNA

JB

Gran J.F

142p

24

Ole Reidar ROGNSTADBRÅTEN

JB

Jevnaker jFF

142p

25

Kristian FJELLHAMMER

JB

Lørenskogen JFF

142p

26

Bjørn Tommy MOSÆTHER

JB

Søndreland Skl

142p

27

Endre GRANUM

JB

Søndreland Skl

142p

28

Kjell Olav EID

JB

Søndreland Skl

142p

29

Jakob Moen GRØNDAHL

JB

Udnes Jff

142p

30

Jostein BRÅTEN

JB

Skude JFF

142p

31

Tom RØSTE

JB

Ådal JFF

142p (142)

32

Stian BROKERUD

JB

Lunner Skl

142p (98)

33

Einar DYSTE

JB

Vestre Toten Skl

141p

34

Svein Erik TOMTER

JB

Øvre Snertingdal Skl

141p (92)

35

Håkon SÆTHRE

JB

Skude JF

141p (96)

36

Kurt HAUGEN

JB

Øvre Snertingdal

141p

37

Anny V. AASEN

JB

Heradsbygd JFF

140p

38

Tommy BRENLI

JB

Garn J.F

140p

39

Arnt Kristoffer SØRLIE

JB

Tingelstad JFF

140p (95)

40

Frode HAGEN

JB

Vestre Toten skl

140p (89)

41

Vegard GrønBERG

JB

Tingelstad Sk.Lag

140p

42

Roy ØRPEN

JB

Ådal JFF

140p

43

Nils T. SOGN

JB

Skude JFF

140p (97)

44

John Erik FINSTAD

JB

Lunner Skl

140p (89)

45

Elisabeth BJERKNES

JB

Ådal JFF

140p

46

Hans Kristian BERG

JB

Hole JF

139p

47

Roy Åge JOHNSEN

JB

Tingeslstad JFF

139p

------------------------ Siste premie ------------------------

48

Paul ØKSNE

JB

Søndre Land Skl

139p

49

Steinar RAKNERUD

JB

Gran J.F

138p

50

Bente RØNNINGEN

JB

Gjøvik JFF

138p

51

Mads SØNSTEBY

JB

Eina

138p

52

Trond LARSEN

JB

Enebakk JFF

138p

53

Kai Espen KNUTSEN

JB

Søndre Land Skl

138p

54

Thomas HANSEN

JB

Lunner JFF

138p

55

Marius TESLOW

JB

Brandbu JFF

137p

56

Åge RUSTESTUEN

JB

Gjøvik JFF

136p

57

Hanne ØVERLIER

JB

Bjoneroa Skl

136p

58

Haakon HARALDSEN

JB

Ådal JFF

136p

59

Stig GULBRANDSEN

JB

Vike Skl

136p

60

Vegard BERGSENG

JB

Skude JF

136p (81)

61

Frode NYSTUEN

JB

Bjoneroa Skl

136p (79)

62

Fred Helge HEGGELIEN

JB

Hole JF

136p

63

Sondre SKAR

JB

Hole JF

136p

64

Daniel N. ARNESEN

JB

Njff

135p

65

John Erik JACOBSEN

JB

Blaker JFF

135p

66

Anders MORSTAD

JB

Brandbu Sk.Lag

135p

67

Henning HOEL

JB

Tingelstad JFF

135p

68

Dag Robert LARSSON

JB

Tingelstad Sk.Lag

135p

69

Kim ALUND

JB

Snertingdal JFF

134p

70

Lars STENERSEN

JB

Tingestlad Sk.Lag

134p

71

Lars JØDVALD

JB

Blaker JFF

134p

72

Børge FINSTAD

JB

Lunner JFF

133p

73

Magne LIEN

JB

Gan J.F

133p

74

Arne MORSTAD

JB

Gran J.F

132p

75

Arne SKAARER

JB

Blaker JFF

132p (74)

76

Markus Andre RØYSHEIM

JB

Vestre Toten Skl

132p (69)

77

Lene TOMTER

JB

Øvre Snertingdal Skl

132p

78

Arild NORDBY

JB

Tingelstad Sk.Lag

131p

79

Per Edvin FJELDBU

JB

Brandbu Sk.Lag

131p

80

Erlend GRINAKER

JB

Tingelstad Sk.Lag

131p

81

Lars TREHJØRNINGEN

JB

Lunner JFF

131p

82

Morten STENERSEN

JB

Gjøvik JFF

131p

83

Frank BERGSVEEN

JB

Vestre Toten JFF

130p

84

Torstein DYNNA

JB

Tingelstad Sk.Lag

130p

85

Hans Olaf LUNDE

JB

Tingelstad Sk.Lag

130p

86

Harald HAUG

JB

Rommedal og Vals

129p

87

Knut Erik BRAGER

JB

Skude JF

128p

88

Oda SØRLI

JB

Tingelstad Sk.Lag

128p

89

Arne TRØHAUGEN

JB

Jevnaker JFF

128p

90

Lars Kristian WIEN

JB

Gran J.F

127p

91

Gry CHRISTIANSEN

JB

Brandbu Sk.Lag

127p

92

Ole Henning HVAMSTAD

JB

Tingelstad Sk.Lag

126p

93

Per Einar HALVORSEN

JB

Oslo omr Viltmål Kl

126p

94

Frode RUDLAND

JB

Eina Skl

125p

95

Trond Arild TOKERUD

JB

Vestre Toten JFF

125p

96

David HERBERG

JB

Biri JFF

125p

97

Per Arne BJELGERUD

JB

Vestre Toten Skl

125p

98

Erik BAKKEN

JB

Søndre Land JFF

125p

99

Sander AANSTAD

JB

Vestre Toten Skl

124p

100

Geir DALBU

JB

Jevnaker JFF

124p

101

Erik FINSTAD

JB

Brandbu Jff

124p

102

Hans Jørgen ALUND

JB

Snertingdal JFf

124p

103

Bjørn Harald MOE

JB

Vestre Toten Skl

123p

104

Rino AANNERUD

JB

Søndre Land Skl

123p

105

Trond BANG

JB

Gran J.F

123p

106

Jonas AANSTAD

JB

Vestre Toten Skl

122p

107

Kjell Arne ERIKSEN

JB

Lunner Skl

120p

108

Merete SCHACKT

JB

Eina Skl

120p

109

Tor Andreas WIEN

JB

Gran J.F

119p

110

Dag LØVHAUG

JB

Gran J.F

119p

111

Tomas PEDERSEN

JB

Snertingdal JFF

116p

112

Erik TREHJØRNINGEN

JB

Lunner Skl

116p

113

Tore MYRVOLD

JB

Vestre Toten JFF

116p

114

Øyvind LILLEMOEN

JB

Lunner Skl

115p

115

Simen BRUNSTAD

JB

Brandbu JFF

113p

116

Geir KARLSEN

JB

Lunner Skl

113p

117

Martin KRISTIANSEN

JB

Raufoss Skl

112p

118

Emil DYSTE

JB

Vestre Toten JFF

110p

119

Hege Anita LUND

JB

Ringerike Jff

110p

120

Arne SAMUELSEN

JB

Vestre Toten Skl

109p

121

Gjermund STUBODDEN

JB

Søndre Land Skl

108p

122

Øyvind HANEVOLD

JB

Asker JFF

108p

123

Ole GAMME

JB

Tingelstad Sk.Lag

107p

124

Emil Andre GRINA

JB

Tingelstad Sk.Lag

107p

125

Per KVISBERG

JB

Torpa

106p

126

Andre SCHIPMAN

JB

Tingelstad Sk.Lag

105p

127

Knut Jonny BAKKEN

JB

Vestre Toten JFF

104p

128

Lars Ola STERUD

JB

Tingelstad Sk.Lag

104p

129

Richad AASERUD

JB

Sokna JFF

103p

130

Morten TESLOW

JB

Brandbu JFF

103p

131

Bård SÆTRANG

JB

Sokna JFF

98p

132

Tor Morten MORSTAD

JB

Gran J.F

96p

133

Kåre Andre ENSRUD

JB

Brandbu Sk.Lag

95p

134

Ola MORSTAD

JB

Brandbu Sk.Lag

93p

135

Marianne LILLEMOEN

JB

Lunner Skl

92p

136

Elisabeth Teigen LILLEMOEN

JB

Lunner Skl

90p

137

Ørjan BORGLI

JB

Tingelstad Sk.Lag

79p

138

Camilla FJELDHEIM

JB

Krødsherad JFF

75p

139

Andre KNUTSEN

JB

Gran J.F

75p

140

Bjørn Johan MARIBOE

JB

Ringerike JFF

62p

141

Ådne PERSMOEN

JB

Tingelstad Sk.Lag

42p

 

Yngre Junior

Plassering

Navn

Kl

Klubb

Poeng

1

Nikoline SOLHAUG

D1

Hedalen JSG

146p

2

Djordje WILMS

D1

Hedalen Skl

144p

3

Jøran DYNNA

D1

Gran J.F

140p

------------------------ Siste premie ------------------------

4

Mikkel STENERSEN

D1

Gjøvik JFF

138p

5

Linus HENRIKSEN

D1

Skogen JSK

133p

6

Sandra ALUND

D1

Snertingdal JFF

106p

7

Martine DYSTE

D1

Vestre Toten JFF

101p

 

 

Eldre Junior

Plassering

Navn

Kl

Klubb

Poeng

1

Tuva BAKKE

D2

Viken Skl

123p

 

Yngre Veteran

Plassering

Navn

Kl

Klubb

Poeng

1

Asle RAADE

E1

Tingelstad Sk.Lag

150p

2

Lars PETTERSBAKKEN

E1

Tingelstad Sk.Lag

148p

3

Tormod SVEEN

E1

Torpa JSK

148p

4

Oddbjørn FURUSETH

E1

Torpa JSK

146p (103)

5

Hans Erik LINNERUD

E1

Gjøvik JFF

146p (100)

6

Kjell Åge NINIVE

E1

Gjøvik JFF

144p (115)

7

Erik HAGEN

E1

Jevnaker JFF

144p (98)

8

Ole SØNSTEBY

E1

Eina

144p

9

Geor Ove HIPPE

E1

Gjøvik JFF

142p

10

Ståle HUNSTAD

E1

Vestre Toten Skl

140p

------------------------ Siste premie ------------------------

11

Stein Egil SÆTER

E1

Ringerike JFF

138p

12

Per OLSEN

E1

Tingelstad Sk.Lag

136p

13

Ola RÆKSTAD

E1

Vestre Brandbu

134p

14

Ole Jonny SØRLI

E1

Tingelstad Sk.Lag

134p

15

Kjell BAKKEN

E1

Tingelstad Sk.Lag

134p

16

Hans ENGEN

E1

Ringerike Jff

133p

17

Trond RANDEN

E1

Lunner Skl

132p

18

John SVEEN

E1

Torpa JSK

131p

19

Trond SKOGEN

E1

Skude Jf

128p

20

Morten LINDSTAD

E1

Lunner Skl

127p

21

Kjell BJØRKE

E1

Torpa JSK

126p

22

Per Olav TANGEN

E1

Tingelstad Sk.Lag

126p

23

Hans Eivind ORMESTØYL

E1

Vestre Toten

124p

24

Lillian STADSVOLL

E1

Torpa Jsk

124p

25

Per KORGERUD

E1

Jevnaker JFF

119p

26

Lars STERUD

E1

Tingelstad Sk.Lag

110p

27

Edvin OLSEN

E1

Tingelstad Sk.Lag

93p

28

Tore LØVHAUG

E1

Hadeland Sportskl.

85p

 

Eldre Veteram

Plassering

Navn

Kl

Klubb

Poeng

1

Odd SØRENSEN

E2

Løten JFF

150p (111)

2

Bjørn GRØNVOLD

E2

Vang JFF

150p (110)

3

Erik JOHANSEN

E2

Løten JFF

150p (108)

4

Rune SKÅRHOLEN

E2

Løiten JFF

150p (105)

5

Trygve MOEN

E2

Torpa JSK

150p (104)

6

Sverre LINDSTAD

E2

Løiten Jff

148p (116)

7

Bjørn STEEN

E2

Torpa Jsk

148p (109)

8

Kåre STØEN

E2

Tingelstad Sk.Lag

148p (101)

9

Finn SÆTHER

E2

Lunner SKL

148p (98)

10

Thor Owe ANDREASSEN

E2

Ringerike JFF

146p

11

Ole Kristian LILLEMOEN

E2

Jevnaker JFF

146p

12

Bjørn MYRVANG

E2

Vang jFF

146p

------------------------ Siste premie ------------------------

13

Ruth inger BRAANAAS

E2

Lunner JFF

144p (103)

14

Ola BECH

E2

Tingelstad Sk.Lag

144p (92)

15

Jon SANDE

E2

Skude JF

144p

16

Egil NYHUS

E2

Krødsherad JFf

144p

17

Knut ARNEKVÆRN

E2

Vang JFF

142p

18

Jan SKOGLUND

E2

Gran J.F

142p

19

Oddvar RØYSHEIM

E2

Vestre Toten

140p

20

Kjell ANDERSEN

E2

Krødsherad JFF

138p

21

Jan HALVORSEN

E2

Oslo Omr Viltmål kl

138p

22

Bjørn MOSÆTHER

E2

Vestre Toten Skl

137p

23

Jan Egil SKAAR

E2

Gran J.F

136p

24

Jan HAUG

E2

Vestre Toten JFF

135p

25

Pål HAUGSBAKKEN

E2

Hadeland Sportssk.

134p

26

Terje GRANSETH

E2

Skude JF

132p

27

Bjørn TOMTER

E2

Øvre Snertingdal Skl

131p

28

Bjørn ERIKSEN

E2

Vestre Toten JFF

129p

29

Bjørn KARLSEN

E2

Jevnaker JFF

127p

30

Jon Gudbrand HEGGEN

E2

Gran J.F

126p

31

Rune GRANSETH

E2

Skude JF

123p

32

Øyvind LIEN

E2

Lunner JFF

120p

33

Knut TOKERUD

E2

Vestre Toten JFF

118p

34

Jan ROA

E2

Tingelstad Sk.Lag

117p

35

Stein Arve STAXRUD

E2

Vestre Brandbu

110p

36

Arnfinn Nyhus

E2

Ådal JFF

107p

 

Yngre Aspirant

Plassering

Navn

Kl

Klubb

Poeng

1

Sander S KRISTIANSEN

YA

Lunner Skl

135p

2

Håkon TOMTER

YA

Øvre Snertingdal Skl

125p

------------------------ Siste premie ------------------------

3

Karen LØKKEN

YA

Tingelstad Sk.Lag

121p

4

Kristian LILLEMOEN

YA

Jevnaker JFF

119p

 

Eldre Aspirant

Plassering

Navn

Kl

Klubb

Poeng

1

Ole Johan ØVERLIER K.

EA

Bjoneroa Skl

130p

2

Signe TOMTER

EA

Øvre Snertingdal Skl

129p

------------------------ Siste premie ------------------------

3

Peder LØKEN

EA

Tingelstad Sk.Lag

122p

4

Albert BJUNE

EA

Lunner Skl

115p

5

Silje DYSTE

EA

Vestre Toten JFF

112p