Trygg i Vann-kurs for jenter/damer 5. sept.

  • Fra:
    05.09.2026 kl. 09.00
  • Til:
    05.09.2026 kl. 12.00
  • Varighet:
    3 timer
  • Sted:
    RS Noatun på Langrunn
  • Pris:
    Medl: 400,- / Ikke medl: 1000,-
  • Påmeldingsfrist:
    02.09.2026
  • Arrangør:

Vi elsker å være ute på sjøen store deler av året. Med fiskestang, sammen med familien og venner. Og så klart vi bruker redningsvest, for sikkerhet på sjøen er førsteprioritet. Men vet du hva du skal gjøre hvis du havner i vannet? Vet du hva du skal gjøre hvis du ser en person som har problemer i vannet? 

Trygg i Vann er et kurs som gir deg grunnleggende ferdigheter i selvberging og livredning i vann. Lørdag 5. september har RS Noatun (Redningsselskapet) holdt av morgenen og formiddagen til oss jentene i Borre Jeger- og Fiskerlag, og du kan få bli med på en nyttig, viktig og morsom økt i sjøen!

Vi får utdelt alt vi trenger av utstyr for å holde oss varme og flytende i vannet, og du skal få grundig informasjon i forkant av kurset. Ingen ekspert i vannet, sa du? Ikke tenk på det - kurset passer for alle, enten du kan svømme eller ikke. Og du, husk en god matpakke og noe varmt å drikke. Dette blir en ordentlig bra dag. :)

Jeg gleder meg skikkelig! Bli med, da vel! 

Bildene er publisert med tillatelse fra Redningsselskapet.

 

Legg i kalender
KONTAKT

Merete Anker

Tlf: 90999926

Del: