Gå sommeren i møte med vår nye t-skjorte
Skaff deg trøya på Temmen denne uka eller etter skyteferien
Publisert: 29. juni 2026 kl. 22.13
Nå har vi igjen t-skjorter med foreningslogo! Uansett om du kaller det t-skjorte, jumper, trøye eller stutt-erme-genser så kan du nå pynte deg med et gråfarget plagg prydet med Stange JFF sin logo på brystet, og foreningsnavnet på ryggen. Foreningstrøya finnes i alle størrelser opp til og med 3XL, og koster kr. 200,-.
Vi selger den i klubbhuset på Temmen, og dersom du vil pynte deg med trøya vår i sommer kan du ta turen til Temmen denne uka. Skulle ikke det passe har du igjen muligheten etter skyteferien; -vi holder stengt i ukene 28-29-30. Tirsdag 28. juli åpner vi skyteanlegget igjen, og vi holder åpent tirsdager og torsdager kl. 18:00 – 21:00.
Vi takker et av våre trofaste medlemmer Jan Erik Østli som sporty stilte opp som fotomodell med sin nyinnkjøpte klubbtrøye.
Talas på Tæmma!